Wpis z mikrobloga

Jezu jak ja lubie takie poranki. Jeszcze OFF dzisiaj ogłasza ale to co Tauron dowalił to głowa mała. Jade na bank, karnecik do smarowania czeka. A o to ogłoszenia dzisiejsze
- Fever Ray
- Son Lux
- Senor Coconut
- Flanger
- The Hacker presents Amato live
- Jlin(!!!!)
- Sote
- Tijana T
- Courtesy

No nie bede banalny że się jaram cholernie. Fever w Warszawie jest Sold Out, Son Lux chce zobaczyć z ciekawym nowym materiałem. Przyjazd Jlin to bardzo fajny znak i mega sie jaram. Reszta poza The Hacker do poznania ofc ale nadal AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ale zajebiście. Miłego dnia wszystkim ;3

Son Lux - Easy

#muzyka #zimniokpoleca #tauronnowamuzyka #festiwale
A.....h - Jezu jak ja lubie takie poranki. Jeszcze OFF dzisiaj ogłasza ale to co Taur...
  • 15
@Apollo_Vermouth: Nie znam ani jednego z wymienionych przez Cibie zespołów, nie masz czasem jakiejś playlisty spotify z nimi? Chenie poszerzę horyzonty bo wstawiony prrzez Ciebie utwór nawet mi się spodobał :)
@zbii777: osobiście nie mam żadnej playlisty, raczej bym robił sobie juz na wiosnę takową. Jednak jak wspominałem, pięciu artystów mam dalej do poznania. Co do tych mi znanych to polecam Ci tak:
- Fever Ray to członkini The Knife, które zakończył działalność. Polecam Ci oczywiście całą ich dyskografię ale co do niej to raczej będzie promowała swój najnowszy album. Chociaz bardzo znana jest z tego utworu If I Had a Tail