Wpis z mikrobloga

#kielce #zalesie #swietokrzyskie
Zapraszam do dyskusji.
Temat: Kielce - dziura i zadupie.
Ku... mać, kocham to miasto, tu mieszkam, tu pracuję, podoba mi się, chcę tu zostać, ale jak patrzę na to co się tu dzieje to krew mnie zalewa... brak inwestycji, brak zagranicznych inwestorów, brak rozwijania biznesu...miasto biednych, pracujących... nie rozumiem jak w takim mieście, chlubiącym się "metropolią" może być taki dramat jeśli chodzi o rozwój... położenie niby spoko, potencjał ludzki też a jednak nic tu się nie dzieje. A szczytem jest stwierdzenie prezydenta wąsacza, że Kielce powinny skupić się na handlu i usługach... ja pier...le... który włodarz miasta tak zniechęca inwestorów... przecież to jest skandal, żeby w ogóle tak myśleć..żadnych ulg dla inwestorów, pomocy w rozwoju...no nic, poza KPT gdzie wiekszośc firm to słupy aby dostać dotacje i być zwolnionych z wielu opłat a potem zwinąc interes... sorry ale wkur...em się...
  • 25
Popatrzmy na inwestycje w Kielcach - od kilku lat poza przebłyskami typu rozbudowa Ds Smith, powstania oddziału Kerry Polska, praktycznie nie dzieje się nic. Firmy wynoszą się poza miasto - Formaster, Meditrans. Co to miało nie być - Chińczycy, lotnisko, inwestorzy kur.. z republik bananowych i co? I gówno... 90% budowanych obiektów to mieszkania, nie wiem dla kogo chyba pod wynajem, ale nie no super jest mamy KPT, mamy stacje biznesu na
@Umets ja tam widzę potencjał, ale przy obecnej polityce naszych władz gówno się zmieni. Dla mnie np. dużym plusem jest wielkośc miasta i położenie i ogólnie klimat (nie lubię wielkich miast).
Dla mnie najwiekszym minusem jest brak perspektyw i zatrzymanie rozwoju miasta (patrz Rzeszów i okolice np.), co mnie osobiście boli jak drzazga w wiadomym miejscu, bo są możliwości, których nie wiadomo czemu (zakładam, że przez kretyńską politykę) nie sa wykorzystywane
@ScaRRyMaN tak buduje fabryke ku#€a na 6000 pracowników... tak robie, udzielam sie w inicjatywach, uswiadamiam ludzi odnośnie naszych włodarzy, bylem na referendum za odwolaniem Lubawskiego gdzie wiekszosc miala to w dupie, staram sie jak moge jako jednostka ale co samemu można zrobić? Wiekszosc stowarzyszeń tylko pali frana, ze cos robi a efektów nie widać. Powiedz mi co mogę zrobić więcej to zrobię to? I tak już mam swoją małą misję ograniczania do
@benzdriver gościu czy ja coś napisałem na temat upadającego zachodu wtedy? Chodziło mi o sam #!$%@? w sylwestra w Berlinie w kontekście tego jak tu na wykopie niektórzy narzekają na naszych sebixów rzucających peterdy pod nogi. Więc co ma piernik do wiatraka typie? Nie masz nic ciekawego do powiedzenia w temacie to się nie udzielaj i nie wkręcaj tutaj jakichś bzdur na temat mojej rzekomej wypowiedz, której nie było.