Wpis z mikrobloga

Hej,

Dziś zapraszam do zapoznania się i wykopywania Przepisy na klasyczne włoskie pizze. W ankiecie przy okazji Carbonary głosowało na nie 800 osób.

Wpis był dotychczas chyba najbardziej czasochłonnym ze wszystkich wpisów kulinarnych jakie zrobiłem. Zbieranie zdjęć i robienie opisów zajęło sporo czasu, dlatego mimo wielu zapytań nie mogłem opublikować go wcześniej. W artykule 11 przepisów na klasyczne pizze, które znajdziecie w większości pizzerii sprzedających włoską pizzę + wcześniejsze przepisy na ciasto, sos do pizzy i porady dotyczące pieczenia.

Jeśli macie jakieś pytania lub uwagi pytajcie tutaj, w wiadomości prywatnej lub w komentarzach. Każdemu postaram się pomóc w miarę posiadanej wiedzy i umiejętności. Czekam również na zdjęcia waszych pizzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W przyszłym tygodniu, zgodnie z waszym życzeniem, Lasagne Bolognese! Od dziś w tagu mniej więcej raz na 10 dni będą również pojawiać się przepisy na pizze w wersji międzynarodowej (kurczak BBQ, pizza z bananem, itp.).

Jeśli macie pomysły na jakieś inne potrawy, których wykonanie chcielibyście zobaczyć, proszę piszcie komentarze lub prywatne wiadomości ;) Dziś w ankiecie chciałbym zapytać, która kuchnia poza włoską byłaby dla Was najbardziej interesująca. Jest to luźne pytanie pod kątem przyszłości ;)

Osoby, które chcą, aby wołać je do kolejnych przepisów proszę o plusowanie komentarza poniżej. Osoby, które już są na liście nie muszą plusować tego komentarza, bo już na niej są ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

_______________________________________________
Wołam zainteresowanych, którzy wyrazili chęć wołania. Jeśli ktoś nie chce być wołany proszę o wiadomość prywatną.

PS Jak chcecie można też obserwować tag #kuchniamg78, gdzie trochę częściej będą pojawiać się jakieś przepisy.
Pobierz MG78 - Hej, 

Dziś zapraszam do zapoznania się i wykopywania Przepisy na klasyczne ...
źródło: comment_dohBDYUCQt9Q68TLPjxXrCBMlpnO6Z4H.jpg

Jaka kuchnia oprócz włoskiej jest według Ciebie interesująca?

  • amerykańska 27.0% (793)
  • hiszpańska 15.2% (446)
  • bałkańska 23.9% (702)
  • turecka (OSTROŻNIE!) 33.8% (991)

Oddanych głosów: 2932

  • 83