Wpis z mikrobloga

@jmuhha:
Białe zimne oświetlenie - fuj. Byłoby spoko gdyby zastosować ledy o klasycznej temperaturze barwowej 2700-3000K, tak to w połączeniu z czarno-białą kolorystyką zamiast przytulnej łazienki wyszło prosektorium.
  • Odpowiedz
  • 158
@Wixiarska_Inkwizycja Co do czarnych płytek to się zgodzę, ale na ścianach w łazience, szczególnie pod prysznicem - szorowanie osadu z wody z takich płytek to koszmar. Z tym że w tej łazience nie widzę ani jednej czarnej płytki. To na ziemi to jakiś gumoleon.
@jmuhha moim zdaniem świetny efekt, zgaduje ze nakład kosztów i pracy też nie był wielki ale to tylko dlatego że wiem jakie cuda może zdziałać farba do kafelków.
  • Odpowiedz
@jmuhha: Ta po prawej działa korzystniej na psychikę - dużo białekgo. Dobra szafka na organizację wszystkiego, co zalega po kątach w łazience. Mam nadzieję, że luksfera została. A na ziemi, to chyba panele winylowe?
  • Odpowiedz
@jmuhha: mnie się nie podoba, ale kwestia gustu oczywiście, jeśli tobie się podoba to o to przecież chodziło. Jeśli mogę coś doradzić to zrób jakieś przełamanie koloru, bo wygląda trochę ponuro, jak w jakimś prosektorium. Daj jakieś wilgotnolubne duże kwiaty zamiast tych (sztucznych?) pierdków na parapecie, albo jakieś kosze z trawy morskiej na umywalkę + roślinka, czy choćby dywanik w bardziej żywym kolorze. Ps. dywanik jets koszmarny, w sensie nie pasuje
  • Odpowiedz