Wpis z mikrobloga

@jmuhha: wizualnie to po prawej ładniejsze, ale za cholerę w czymś takim nie chciałbym mieszkać. Sterylnie i zimno jak w psychiatryku albo innym prosektorium. Nie rozumiem jak ludzie mogą z własnej woli tak urządzać całe mieszkania. Do mieszkania to po lewej znacznie lepsze.
@jmuhha: Niby nowa wersja wygląda schludniej, ale jest kompletnie bez duszy, a to zimne światło tylko potęguje efekt. Stara wersja może i staroświecka, ale bardziej przypomina łazienkę domową. Najbardziej szkoda mi tej kabiny prysznicowej z oknami, bo ścianka wyglądała świetnie.
@jmuhha: super metamorfoza! mam niemal identycznie ustawioną łazienkę, też ze ścianką działową do prysznica, widzę że u wejście do prysznica jest podniesione o wysokość płytki - nie chciałaś tego zburzyć i mieć wejścia na tym samym poziomie co podłoga w łazience? Jestem ciekaw dlaczego, przyznam że sam chętnie zlikwidowałbym u siebie to wejście i zrobił coś na zasadzie walk-in. Podasz wymiary prysznica?

No i pytanie o lustro, czy to produkt firmy
@CheSlaw: Mam takie grafitowe płytki na ścianach pod prysznicem. Niczego nie widać. Niczego nie trzeba szorować. Jedyne co robię to zwykłe mycie kabiny prysznicowej raz w miesiącu no i oczywiście po każdym prysznicu ściany i podłogę przelecieć ściągaczką do wody.

jestem 4 lata po remoncie a nadal mnie głowa boli od gadania wszystkich jak to będę się ciągle męczył z osadem na ścianach.
@CheSlaw: no i oczywiście po każdym prysznicu ściany i podłogę przelecieć ściągaczką do wody.


@enderosc Nie no luz, jak tam lubisz. ja wolę raz w tygodniu wyszorować łazienkę, a nie po każdym prysznicu śmigać ze ściągaczką do wody. Szczególnie że musiałby też to robić nie tylko po sobie ale też po dzieciakach. Ale wiem że wiele osób lubi te ściągaczki i z zamiłowaniem do sucha wycierają szyby pod prysznicem po każdym
@jmuhha: Nie lepiej jakby szafka sięgała podłogi? Może wizualnie byłoby mniej przestrzeni, ale w praktyce byłaby większa szafka i brak przestrzeni pod szafką gdzie zbiera się brud. Chyba, że chodzi o to, żeby stanąć bardzo blisko umywalki.