Wpis z mikrobloga

@Dawidinho8: Jeśli piłkarz ma klasę to nigdy nie zachowa się w taki sposób. Sam prowokuje faule kiedy nonszalancko przyjmuje piłkę plecami, żeby ośmieszyć przeciwnika. Nie pochwalam oczywiście kopania neymara, ale jeśli ktoś miałby na to zasłużyć, to właśnie on.
@Dawidinho8: Czytanie ze zrozumieniem chyba boli. Nie napisałem nic o dryblingu tylko o nonszalanckim przyjęciu plecami, żeby celowo ośmieszyć zawodnika xD Pieprzysz o kopaniu neymara kiedy w tym samym meczu Mbappe brutalnie fauluje zawodnika rozrywając mu ochraniacz i prawdopodobnie przez to ten piłkarz pożegna się z mundialem. A na dodatek jak schodził to jeszcze mamrotał coś do kamery wielce obrażony xD
@arko123: Spoko naprawdę nie mam z tym problemu, jednak neymar jest dla mnie ciągle cwaniakiem, któremu ktoś powinien utrzeć nosa. Jestem kibicem Realu i Ronaldo też odgrywał do kolegów plecami. Pomijam już to. Może rzeczywiście to nie jest jakiś powód do krytyki.
Lepsze takie coś niż tak jak Mbappe zrobił w tamtym meczu.


@Marseloo: Kto tu nie potrafi cztać ze zrozumieniem? To raz.

Dwa, że Neymara kopią jak tylko wejdzie na boisko, żeby jakkolwiek go powstrzymać bo dużo drybluje, a sztuczki robi swoją droga i oprócz tego. W której minucie był pierwszy faul, a w której minucie przyjął plecami? Hejtujesz dla hejtu - wiadomo, tak najłatwiej, a myślenie? Pff, po co to komu,
@Dawidinho8: Tak, regularnie będę obrzucał gównem neymara za takie zachowania. Popatrz jeszcze raz na tego gifa i zobacz czy to jest hejt dla hejtu? Jeśli to pochwalasz - ok, twoja sprawa. Nie mam zamiaru dalej Ci tłumaczyć, szkoda czasu.
@Marseloo: Nie mówię że pochwalam, ale to i tak łagodne zachowanie w porównaniu do tego co musi znosić (co widać np. po reakcji Mbappe), zamiast kopnąć kogoś w odwecie nie poda mu reki, no straszne, obrońca poczuje się oburzony. Piłkarze to też ludzie, też odczuwają emocje, często zwielokrotnione, przez adrenalinę, tłum na trybunach, stawkę o jaką grają i takie reakcje są normalne, LUDZKIE. To nie są cyborgi. Dlatego nie pochwalam, ale
@Dawidinho8:

takie reakcje są normalne, LUDZKIE


Nigdy nie grałem zawodowo, ale w kilku klubach sięgających IV ligi miałem okazję grać i nigdy takie zachowania nie uchodziło za normalne, pfu nawet grając zwykły meczyk z randomowymi ludźmi takie zachowania nie są normalne. Jak już podchodzisz do gościa, którego faulowałeś to nie uciekasz w ostatnim momencie ręką, bo wychodzisz na zwykłego frajera. Tutaj nie ma znaczenia żadna adrenalina albo potrafisz się zachować fair,
@CartmanXD aaa bo ty myślisz, że ja to do nejmera piszę? Heheh No co ty... przecież nejmar nie siedzi na wypoku. Do niego wiadomość wysłałem bezpośrednio na jego pocztę neymar.jr@poczta.onet.pl

@Dawidinho8 @CartmanXD

- Nie tego go uczyliśmy. Być może to dobrze dla obu stron, że odszedł z Barcy – powiedział Xavi. – Takie zachowania sprawiają, że piłkarz z wielkiego staje się małym. Mam nadzieję, że czegoś się nauczy i w przyszłości będzie bardziej szanował rywali - dodał.

- Jestem bardzo zawiedziony tym, co zrobił - zakończył Hiszpan.


Przecież to normalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Marseloo: Przecież nigdzie nie napisałem że to normalne xD Napisałem że lepiej że zachował się tak niż jakby miał po chamsku zacząć kopać obrońców. A to mi wytykałeś czytanie ze zrozumieniem. :)
@Dawidinho8

Przecież nigdzie nie napisałem że to normalne xD

takie reakcje są normalne, LUDZKIE


Skończ już się kompromitować, bo u Ciebie nie tylko czytanie ze zrozumieniem szwankuje, ale i pamięć. xD