Wpis z mikrobloga

Żal mi osób, które do tego stopnia nic sobą nie reprezentują, że jako największe swoje osiągniecie przytaczają fakt bycia Polakiem (Rosjaninem, Północnym Koreańczykiem itd). WTF gościu... nawet nie miałeś wpływu na miejsce swojego urodzenia, a teraz głosisz wielka dumę z tego powodu?!?
Później się dziwić, ze taki ktoś ma zakuty łeb i nie potrafi spojrzeć na rzeczywistość oraz przeszłość obiektywnie bo po prostu w 100% odbiera to osobiście, a jakieś ciemniejsze karty historii to już w ogóle jako 'szkalowanie' własnej osoby, czy wręcz "bezpardonowy atak"...
BTW. Czy to nie dziwne, ze prawakom się wydaje że oni (jako Polska) są zewsząd (głownie z kierunków sojuszniczych, gdzie jak już to samo zaogniają sytuację!) atakowani? Jakaś mania prześladowcza? Nieźle się w główkach popierdzieliło od tej nacjonalistycznej propagandy. Polecam też sobie przyswoić to znane powiedzenie póki nie jest za późno, bo za chwile kaftan będzie jedynym ratunkiem: “JEŚLI JEDNA OSOBA MÓWI CI, ŻE JESTEŚ PIJANY - MOŻESZ TO ZIGNOROWAĆ. JEŚLI MÓWIĄ CI TO DWIE OSOBY, ZACZNIJ SIĘ NIEPOKOIĆ. JEŚLI POWIEDZĄ CI TO TRZY OSOBY, TO IDŹ DO DOMU I POŁÓŻ SIĘ DO ŁÓŻKA”!

#neuropa #polityka #bekazprawakow #dobrazamiana #polska #heheszki #bekazpisu #bekaznarodowcow
Pobierz pk347 - Żal mi osób, które do tego stopnia nic sobą nie reprezentują, że jako najwięk...
źródło: comment_owtdRgwBZZeAgIvp1y3KnHNrJcjFWHoh.jpg
  • 23
Zal mi osob, ktore do tego stopnia nic soba nie reprezentuja, ze jako najwieksze swoje "osiagniecie" przytaczaja fakt bycia Polakiem


@pk347: Skąd wiesz, ze to ich najwieksze osiagniecie? Moze spelniają sie zawodowo i rodzinnie ale cieszą się rowniez z tego gdzie sie urodzili? Izu jest popularnym bokserem ale mimo wszystko czuje dume z tego gdzie sie urodzil i cieszy sie, ze zyje w Polsce a nie np w kraju rodzicow
Pobierz L.....s - > Zal mi osob, ktore do tego stopnia nic soba nie reprezentuja, ze jako naj...
źródło: comment_IL374BcdyHn3YleUGi635WYCGYJcP8Uv.jpg
@AlvarezCasarez: nie on pierwszy podniosl tutaj ten argument, a ja juz to wczesniej obalilem wiec niby jak mial mnie zgasic?

lol, dzialania emancypacyjne tej czy innej mniejszosci porownujesz do dumy z urodzenia sie za jedna czy druga granica?