Wpis z mikrobloga

Miałem dziś awarie samochodu w trasie a dokładnie w Radomiu. Auto odcholowane do mechanika, musi zostać itp. czas wracać do domu.
Poszedłem na dworzec autobusowy do kasy biletowej zapytać o możliwość powrotu do Krakowa.
Uprzejma Pani po sześćdziesiątce z kamienną twarzą poinformowała mnie że po bilety do Krakowa zaprasza do kasy ........ Międzynarodowej. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Kiedy parsknięłem głośnym śmiechem pani wyraźnie nie zrozumiała o co mi chodzi.

Halo Radom ! Kiedy ogłosiliście niepodległość?

#radom #krakow #heheszki #truestory
  • 22
@tsstolik To Kraków był kiedyś miastem-państwem, może się jeszcze nie zorientowali :D Tak na poważnie to pewnie kasa międzynarodowa bo część kursów Polskiego Busa do Krakowa jedzie dalej na Słowację czy Węgry albo Polski Bus sobie tam po prostu zrobił kasę, bo wiem że mieli wcześniej punkt sprzedaży w jakimś biurze podróży na tym dworcu.
@tsstolik: Wracałem kiedyś do Łodzi pksem to rezerwacja biletów polegała na liście kolejkowej tworzonej na kasie a potem wyczytywanej przez kierowce przed autobusem XD
@tsstolik pewnie chodziło jej o międzymiastowa a nie tam,po drugie było iść na busa viki albo polskiego busa czy coś w tym rodzaju,jest bezpośrednie połączenie do Krakowa
@atrax15 właśnie niestety chodziło o kasę z napisem bilety międzynarodowe . Tam młodsza już Pani rozumiała śmieszność tej sytuacji i zarezerwowała nam polskiego busa :)