Wpis z mikrobloga

@KaluHeHe:
#orange przeniosłem do was numer... pierwszy dzień i już #!$%@? się sypią, straciłem jak narzazie 25zł na was... [doładowałem 50zl, ale 25zł pakiet który działa]
Zróbcie #!$%@? coś z niedochodzącymi SMSami.. jak mam konto na orange założyć? :> he?
Dodatkowo w waszych SMSach nie informujecie o koszcie SMS.... nie łądnie... 20gr w plecy.

I kto wam kazał mój przeniesieiony numer dodawać do konta z testowym starterem którego karty sim już nie mam.... i kody aktywacyjne ze zlecen usług z tego konta idą na tamten numer... xd

Zrobiłem już zgłoszenie przez konsultanta online... mam nadzieję że problem zostanie rozwiązany...Większa beka że nie można zalogować się do Orange Online na smartfonie, gdzie na stronie można... =X Prikolna level orange...

Jak tak dalej pódzie... to #!$%@? pod koniec pakietów do #plus do miśka który ma #!$%@? zasięg [macierzysta moja sieć pierwotna], albo do #play z którego przenosiłem numer gdzie mają drogo, ale przynajmniej serwis Online działa sprawnie wstosunku do aplikacji mobilnej.
  • 4
@KaluHeHe OMG. Nawet jak zajrzysz pod tag #orange to z tą siecią są same problemy. Ta firma to największy januszex w Polsce z mentalnością nosacza w latach 90tych. No sam powiedz, kto w 2018 jeszcze zaklada simlocki xD Uciekaj stamtąd czym prędzej.
@KaluHeHe nie będzie łatwo. Za jakiś czas będzie nowy serwis, ale do tego czasu tragedia


Już mam 40.42gb....muze pozorówac by starczyło mi na roaming.... Xd z 2gb z tych 35.

Mysle o nju mobile... W sumie tyle netu nie potrzebuje. A mms i STACJONARKJ w pakiecie.
Może mobile Viking standard. SMS w pakiecie i kasa na internet w roamingu.
Virgin odpada o ma zasięg tylko PLAY bez kolegów roamingowych.