Wpis z mikrobloga

@Mordeusz: to może być prywatny projekt, lub projekt w pracy który lubisz - jak to całkiem często w gamedev jest.
Nie widzę nic złego jeśli myślisz o pracy przed snem jeśli ta sprawia ci czysto przyjemność.
  • Odpowiedz
to może być prywatny projekt, lub projekt w pracy który lubisz - jak to całkiem często w gamedev jest.

Nie widzę nic złego jeśli myślisz o pracy przed snem jeśli ta sprawia ci czysto przyjemność.


@GotoFinal: Ja też nie, ale mam tak jak gostek powyżej, że gdy na coś wpadnę to się rozbudzam i mam ochotę natychmiast siąść do kompa, a w planie był sen
  • Odpowiedz
@Mordeusz: no ja też, ale to niezbyt idzie zabić w moim przypadku. Najgorzej jak mam ciekawy dla mnie problem, wtedy to nic nie mogę zrobić aż nie ogarnę o co chodzi (,)
  • Odpowiedz
@GotoFinal: Mnie pomaga oglądanie jakichś dokumentów itp. lub gadających głów, chodzi o takie rzeczy, żeby nie były frustrująco nudne, wystarczająco ciekawe, żeby mnie wciągnąć na tyle, abym nie myślał o swoich projektach, ale na tyle intensywne/emocjonujące/wciągające, żeby mnie nie rozbudzić, czyli np. dobry film albo serial odpada. W nocy to ja wolę zasnąć, bo nieporównywalnie lepiej myśli mi się z rana, ale wtedy, gdy jestem wyspany.

Pokombinuj, ja mam taki sposób,
  • Odpowiedz
@Mordeusz: takie rzeczy to mi tylko pomogą się skupić i zacząć myśleć o projekcie ¯\_(ツ)_/¯
Ale ja tam jakoś nie narzekam, mi się w nocy dobrze myśli, wolę nawet potem odsypiać ten czas w dzień w miarę możliwości, oczywiście typowa etatowa praca znacznie przeszkadza
  • Odpowiedz