Wpis z mikrobloga

#motocykle #motocykleboners Apka już czeka, okazała się rzeczywiście tak jak w ogłoszeniu w stanie idealnym, żadna śruba nie była kręcona, 6.5k przebiegu, fabryczna przednia guma, fabryczny napęd, jedyny mankament to błotnik z przodu ma pęknięcie małe, którego prawie nie widać (błotnik kevlarowy 600zl) więc na razie będę tak śmigać, marzyłem o tym modelu od 4 lat, pierwsza szosówka, cieszę się jak gimbus, który pierwszy raz złapał cycka ;)
Trusky92 - #motocykle #motocykleboners Apka już czeka, okazała się rzeczywiście tak j...

źródło: comment_FTT2UEeWO6I7LONiP7hAz5rF5Hp7SJV9.jpg

Pobierz
  • 28
@Tiazz: Nie wiem, dopiero kupiłem, ale poczytałem trochę opinii na ten temat i podobno jest rewelacja pod tym względem.. ten ma 6.5k przebiegu więc podejrzewam, że póki co niczego nie uświadczę, zobaczymy :) ostatnio opinie o Aprilii się poprawiły, więc jestem pełen nadziei ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Trusky92 Może też sobie kiedyś kupię. Na razie mam jeszcze czas do września jeśli chodzi o wybór nowego motocykla. Szkoda że jest tak strasznie mało tych Aprili.
@Tiazz: nic mi nie mów, miałem takiego #!$%@? farta, że trafiła się ta akurat i w takim stanie bo to była by katorga szukać czegoś sensownego... przy 6 motocyklach... ta akurat była tylko 140km od mojego miasta więc udało się w kosmos!
@Trusky92 Jeszcze cena też dość przyzwoita. Jestem ciekaw czy jako karzeł(174 cm here xD) bym do niej dosięgnął bo na zdjęciach wygląda na wysoką jak na SM.
@Trusky92 No to na pewno bym nie dosięgnął.
Rozglądałem się za jakimś SM to przy Aprili SXV 550 czy 450 trzeba mieć cierpliwość i pieniądze do serwisu, Suzuki Drz 400 SM troszkę leciwe a za huskę 701 używke trzeba dać ze 30 tysięcy ponad. Więc na SM chyba się nie załapie w tym roku xd