Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 145
Mam znajomego który jest z zawodu dzbanem. Tak, jest taki zawód. Piastują go ludzie którzy wchodzą we wszelkiej maści piramidy i #mlm no i zawsze są w najniższej hierarchii grupy. Ja jeszcze rozumiem gdyby był naganiaczem, taki to chociaż zarobi. No ale gość zawsze ale to zawsze jest tam tym który jest ostatni. Teraz mi się chwali że zdecydował się zainwestować w #kryptowaluty bo dużo się o tym mówi, no i kasa spora z tego może być, więc pytam btc czy jakiś shit? Na co on mi #dascoin.
Chyba pora wymienić znajomego.
  • 11
@vegaushp: mój znajomek też ma tendencje do inwestowania w jakieś gówna, a to cudowny anty-rakowy dżem, a to dascoin. Próbowałem tłumaczyć, ale do takich ludzi nie dociera, dlatego uprościłem i już mówie tylko w ten sposób - chcesz stracić pieniądze? Śmiało, kup dascoina!
@vegaushp: Mnie to ciekawi, bo mam podobnego znajomego, i on też się nic nie uczy. Rozumiem być w gimbazie, trochę się nie znać na tym wszystkim, wejść w jednego MLMa, w jakieś jedno zarabianie w interiecie, zobaczyć, że to shit, odpuścić sobie. Nie gurwa, po co. typek co chwila siedzi w takim gównie, udostępnia memy o motywacji, zadowoleniu z życia i sukcesie na fejsie, ledwie się utrzymuje z jakiejś gównopracy typu
@damianooo5: no już nie marnuję, to nie żaden dobry kumpel tylko znajomy. Parę razy próbowałem przetłumaczyć, odbierał to jako ataki, to elo. Ale dziwi i fascynuje mnie to, jak można być aż tak zaślepionym.