Wpis z mikrobloga

Murki mam problem. Zjaral mi się zasilacz i potrzebuje kupić coś nowego. Co polecicie tak żeby nie kosztowało milionów monet i nie było z czarnej listy? Dodam że sprzęt jaki posiadam to:
MSI GeForce GTX 979
I5-6500
8 GB RAM (planuje dokupić niedługo kolejne 8)
Ssd 120 GB i HDD 1tb. Jeśli potrzebujecie więcej info to dajcie znać. Wydaje mi się że 450w tutaj starczy ale wolę poznać wasze zdanie. I nie, nie miałem wcześniej zasilacza z czarnej listy bo to był Thermaltake SE 630W, dlaczego on mi padł to ja nie mam pojęcia ( ͡° ʖ̯ ͡°) #pcmasterrace #komputery #zasilacze
  • 10
@Kosciex:

MSI GeForce GTX 979


masz gtx 970 czy 980 bo to jest roznica
Pozatym napisz ile masz portow USB podpietych, ile wentylatorow (jaki rozmiar) podpietych, jakies ledy? inne urzadzenia wpiete w plyte, ile kosci ram itd

@typowa-zielonka: 450W to troche za słaby (starczy ale bedzie sie meczyl podczas gier)
@Gawith_Apricot sorka, nie zauważyłem tej literówki. Oczywiście chodzi o 970. Ilość portów usb: 4x 3.0 oraz 4x 2.0 z czego używane na codzień są 3. Brak ledow ale mam łącznie 4 wentylatory bodaj 140, kości ram są dwie po 4gb i raczej takie będę dokupywac. Z innych urządzeń jedynie głośniki i słuchawki.
Tak myślałem że 450 będzie przymala, szkoda bo cebula wydaje się doskonala