Wpis z mikrobloga

Ktoś w pracy podkrada mi z mojej szafki sól.
Robi to często bo opakowanie znika w szybkim tempie i mnie już to trochę #!$%@? bo niedawno kupiłem nowe.
Czego do tej soli dosypać by oduczyć delikwenta sięgania po nieswoje? Myślałem o proszku do prania ale chętnie zobaczę inne propozycje.

#pracbaza #zlodzieje #zemsta
  • 137
  • Odpowiedz
@diabeu255 Środek na przeczyszczenie nie zda egzaminu, bo soli nie sypie się w takiej ilości żeby zadziałał. Proszek do prania wyjdzie na jaw przez zapach. Ja to bym skruszył zwykle słodziki i wysypał grubą warstwę na sól. Nawet szczypta zepsuje smak jedzenia ;)
Edit: Ewentualnie kwasek cytrynowy jeśli masz grubszą sól
  • Odpowiedz
@Dioromeh Środek na przeczyszczenie, nawet najmocniejszy z apteki, żeby zadziałał szybko i dał nauczkę, to konieczność zjedzenia 2-3 całych tabletek. Musiałby praktycznie sam środek w takim razie dać, a i tak jak się wsypie np. Pół łyżki "soli" do gotowania makaronu, to musiałby tą wodę całą wypić. Jak dasz pół łyżki soli ze słodzikiem, to makaron będzie paskudny ;)
  • Odpowiedz
  • 182
@diabeu255 zaciekawiło mnie to tylko, jak napisałeś, że gotujecie makaron, chyba to trochę niestandardowe. A obchodzi mnie to tak samo jak to czy ktoś ci kradnie sól. Problem wręcz nierozwiązywalny, trzeba zapytać na portalu że śmiesznymi obrazkami do zrobić ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 14
@L3stat: Nie wiem jakie są standardy w innych firmach i mam to gdzieś. Ja w pracy mam do dyspozycji całą kuchnie. Nawet tort mogę sobie upiec jak będę miał fantazje.
  • Odpowiedz