Wpis z mikrobloga

Szukam hotelu w #warszawa ( #podroze ) który spełni takie wymagania:
+ jak najwyższe piętro
+ jak najlepszy widok
+ przystępna cena
Macie jakieś pomysły? Tak wiem że w centrum jest duży wybór, ale przystępne ceny mają pokoje na najniższych piętrach, a im wyżej tym bardziej ekskluzywne ogromne apartamenty, a ja mam zadanie znaleźć w miarę normalny pokój tylko jak najwyżej (chodzi o widok, nie o komfort #pdk ).
  • 13
@Jokker: nie wiem co dla Ciebie oznacza przystepna cena, ale polecam dwa hotele: Novotel i executive room. W zależności od terminu można go zarezerwować, według mnie, za dobrą cenę. W każdym razem dobry jest stosunek ceny do jakości. I oczywiście pokoje te są na wysokim piętrze. Polecam ten hotel Marriott, ale w tym przypadku nie "zwykłe" pokoje ponieważ tutaj stosunek ceny do jakości nie jest zadawalający. Polecam pokój Bi-level Suite (
@malutka_Asienka: No dobra, ale czym się kierować przy szukaniu pokoju na bookingu (żeby znaleźć wysoko) - tam nigdzie to nie jest opisane, więc z doświadczenia zakładam że zwykłe najniżej a najwyżej największe, ale może błędnie zakładam?

Poza tym teraz to trzeba nieźle w pogodę trafić


@wojtuswww: Nie chodzi o teraz, tylko na wiosnę, ale dostałem zadanie by się zorientować jak coś takiego znaleźć bez dzwonienia do każego hotelu.
nie wiem co dla Ciebie oznacza przystepna cena, ale polecam dwa hotele: Novotel i executive room. W zależności od terminu można go zarezerwować, według mnie, za dobrą cenę. W każdym razem dobry jest stosunek ceny do jakości. I oczywiście pokoje te są na wysokim piętrze. Polecam ten hotel Marriott, ale w tym przypadku nie "zwykłe" pokoje ponieważ tutaj stosunek ceny do jakości nie jest zadawalający. Polecam pokój Bi-level Suite ( piętrowy ),
@Jokker: Rozumiem. w takim razie polecam Novotel i executive room. W zależności od terminów deliaktnie powyżej 300zł można go znaleźć zwłaszcza jeśli Jesteś członkiem klubu accorhotels. Nie wiem jak wygląda sprawa z pokojami superior ( są tansze ), ale tez wydaje mi się, ze powinny być na wyższych piętrach. Oczywiscie przy zameldowaniu poproś o pokój z widokiem na centrum.
W Warszawie zatrzymuję się w apartamencie Solatium Booking gdzie mają bardzo dobre warunki. Z każdego apartamentu u nich jestem zadowolona z wyposażenia i poziomu czystości. Do tego widok na Pałac Kultury i blisko metra jak i samego centrum.