Wpis z mikrobloga

@z--x: Musialby miec ponad 12 letnie dyski bo w takich byly jeszcze lozyska kulkowe ktore mogly sie wyrobic. Teraz juz takich nie ma i nie ma sie co wyrabiac. Zaden producent nie pisze nic o pozostawieniu w jednej pozycji. Duzy raport wkleilem powyzej.
@Pimpuszek: stary u mnie to samo, tylko trochę inaczej to opatentowałem, komputer złożóny pół roku temu, a po 3 msc wiatrak w zasilaczu niby z białej listy zaczyna wydawac co jakis czas dziwny dźwięk, jak sobie pomyślę ze mam wyciągać zasilacz i odpinać te wszystkie kable z mojej małej obudowy to krew mnie zalewa i tak to mój komputer stoi na "rogu" obudowy...
Pobierz diabe - @Pimpuszek: stary u mnie to samo, tylko trochę inaczej to opatentowałem, komp...
źródło: comment_ZzBI1MAT8t9CtlzgSHDS0p2Qz8jJGGJO.jpg
@z--x: to jest albo historia albo urbanlegenda. Wejdź na stronę dowolnego producenta HDD i poszukaj zaleceń odnośnie montażu. Chyba każdy dopuszcza dowolną pozycję. Przykład pierwszy z brzegu z FAQ Seagate:


@Jarek_P: @dob3k: Na wykopie od nowa koło wynajdują. Konsole mają zwykłe dyski twarde a mają opcję różnego stawiania. W sumie to chyba swojego kompa tak postawię bo ja też mam problem z wentylatorem i mi się karta graficzna trochę