Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki to co tutaj napisze zabrzmi jak najgorszy bait w historii ale jednak to prawda...nie dawajcie swoim kobieta zbyt wiele luzu i zrozumienia. Ja ze swoja bylem (moze ciagle jestem?) dwa lata..miesiac temu powiedziala mi ze poznala na wyjezdzie nowego kolege z innej lokalizacji. Tydzien temu wyznala mi ze caly czas do siebie pisza i zamierzaja sie spotkac. Zapytalem ja o co w tym wszystkim chodzi to powiedziala ze chyba go kocha ..i tu ma problem bo mowi ze kocha nas obydwu ale nie wie, chce dokonac wyboru po plawanym spotkaniu. Ja #!$%@? czuje jak powoli rosnie mi poroze w ktore bede konkret #!$%@?, najgorsze to, ze sam zaczalem ja wypytywac o niego, co jest miedzy nami nie tak skoro pojawil sie on. I o zgrozo z naszej roznowy wyszlo, ze to moja wina i nie daje jej tego czego ona oczekuje....

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 30
Laska zawsze powie ze to twoja wina bo się nie starałeś albo inne głupoty. Zerwij i się nie odzywaj, co to za chora akcja ze ona pojedzie sie spotkać a ty cały dzień włosy z głowy będziesz rwał aż ona ci niczym #!$%@? cesarz rzymski w gladiatorze palcem pokaże czy jesteś stracony czy nie xD
@AnonimoweMirkoWyznania: przecież za taki tekst to ona powinna nawet liścia na twarz dostać. Jaki to trzeba mieć tupet i brak szacunku by do aktualnego partnera powiedzieć: hej, spotykam się z nowym gościem i jutro zdecyduję czy jednak być z nim czy tobą. Co za szlauf. Rzuć to gówno i znajdź kogoś normalnego bo to co ona zrobiła już przekreśliło cały związek.