Wpis z mikrobloga

Ale ten Wiśnia to jest manipulator, ja wiem, że musi bronić wizerunku kadry i brać na tor boczny alkoholizm reprezentanta Polski, ale bez przesady. Założył sobie, że Samuel się pod niego podszył mimo, że nawet nie wspomniał o jego imieniu i nazwisku.

Druga sprawa, ludzie oddający głos przeczący jego zdaniu są na pewno trollami i mają jakieś dziwne avatary, no tak przecież ci coś się z nim zgadzaja nie są już tacy.
#weszlofm
źródło: comment_CXC9UwWOGyrT7YPkSkB7s7ySjbBeG1PA.jpg
  • 13
@tomekwykopuje: czy oni w tym pzpn w ogóle ogarniają co się dzieje? Każdy ma już #!$%@? w Peszke to było dobre w sobotę o 1:30 w niedziele już dogasało. W poniedziałek ludzie są zajęci swoimi sprawami i czekają na nową inbę. Cytując sympatycznego pana prezesa z TKS Weszło nie oczekuje od tego zawodu jakiś wyżyn intelektualnych jak i etycznych (w tym przypadku piłkarza)
@czlapka: Jestem ciekawy na jakiej podstawie SP mógłby wytoczyć im proces po tym jak zgodził się na rozmowę w radio przed wejsciem na antenę. Czyli co te wszystkie audycje z Radia Zet itp jak wkęcają ludzi, to oni też mogą ich pozwać? XD