Wpis z mikrobloga

@kamilspl: Chodzi ci o wykrywanie twarzy? To już było wcześniej, akurat w apce aparatu nie zauważyłem żadnych zmian. Za to motyw który używałem na Androidzie N mi się posypał.
Co do ramu to jak zwykle miałem wolne jakieś 1.6 GB to teraz jest 3 GB, nie żeby na Mi6 miało to jakiekolwiek znaczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kamilspl: O ile dobrze pamiętam to w ostatnim update zmienili apkę od aparatu i m.in usunęli to szacowanie wieku, bajerancki filtr który sprawiał że zdjęcie wyglądało jak szkic, zmienił się interface i teraz jak się przełącza na przednią kamerę to się włącza ten #!$%@? tryb upiększania. Myślałem że w tym update coś zmienią ale niestety.
Wersja MIUI to 9.2.3.0 OCAMIEK na Androidzie 8.0.0

@Oxygo77 Ja mam wersję 128 GB więc pewnie
@Dave987654321: będę musiał przysiąść i usunąć te zielone ikony informujące o uprawnieniach aplikacji, zajmują zbędnie miejsce. Same ikony na górnym pasku (bluetooth, wifi itp) można przenieść na osony ekran i przełączać się między ?szufladami? z powiadomieniami, a ikonami. I zepsuli tryb obsługi jedną ręką.
@kamilspl: O co w ogóle pytać wujka Google w sprawie tych powiadomień? Wiem że to jest problem Oreo a nie samego MIUI.
Tryb jednoręczny u mnie działa, albo nabrałem wprawy albo włącza się odrobinę sprawniej.
A to z przełączaniem się między powiadomieniami a ikonami to chyba było już wcześniej, ale i tak z tego bym nie korzystał więc tbw, ważne że tą normalną opcję zostawili.