Wpis z mikrobloga

cholerka,dopiero zaczynam grać w hs.. niech mi ktoś wytłumaczy.. mój przeciwnik zagrał w 4 turze jakieś barnsa i dostał coś dużego, 10/10 i nie wiem, czy ja źle zagrałem, czy jak? pomocy!!! wiem, że skill się liczy, ale dopiero zaczynam.
#hearthstone
  • 23
@dante60-3: >cholerka,dopiero zaczynam grać w hs
no kolego, to muszę cię zmartwić, jak nie wydasz przynajmniej 200€-300€ na talie to możesz sobie co najwyżej popatrzeć jak inni grają

niestety sam grywam od bety, z przerwami, a i tak nie mam większości kart i dziamdziak, który wydał z te 100€ przy premierze nowego dodatku, jest często na lepszej pozycji niż ja ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@dante60-3: Generalnie to są takie talie w której grani są stronnicy o duzym koszcie i dobrych efektach, typu król lisz, yshaarj, statua obsydianowa itp. Natomiast barnes przyzywa takiego stronnika 1/1 ale kapłan ma karte która wskrzesza pozniej stronnika, który uz wychodzi z normalnymi statystykami
@dante60-3: no mniejwięcej tak
jak nie chcesz się #!$%@?ć, że przeciwnik ma 1000 super kart a ty 2, to polecam grać na arenie, a jak nie jesteś ogarnięty jeszcze w karty to polecam pobrać jakiegoś heartharena, który będzie podczas wyboru kart, pokazywać najlepszy wybór
@Przymiotnik: jezu, ale ja pytam o hs, a nie o narty, czy to kamasutrę :) narty, seks, poke, hs niby takie podobne, ale inne zależności.. narty - musisz wiedzieć kiedy się nie #!$%@?ć.. seks - musisz wiedzieć w jaką dziurę wsadzić. poker - musisz wiedzieć kiedy blefować, a hs - musisz wiedzieć kiedy odinstalować grę. :)
@dante60-3: nie no @Przymiotnik dobrze gada, hs to magiczna gierka, że niby możesz wygrać z podstawowymi kartami, nawet jakiś poważny koleś doszedł bodajże dość wysoko na podstawowej talii, tylko że to tak, jak wsadzisz gówno karty do talii i przyjdzie ktoś z średnimi kartami, to oczywiste że cię pokona nawet jak masz lepsza taktykę