Wpis z mikrobloga

@Zero źle przeczytałeś :p, nie że pakujecie coś do szafy, tylko czy tę szafę jeszcze ludzie pakują w coś, czyli np. zabudowują, bo średnio wygląda takie blaszane pudło wśród drewnianych mebli, a nie każdy ma w domu pomieszczenie gospodarcze, gdzie taki widok nie razi.
@Pan_Beniowski: @gorfag: @jarpen1234: @Zero: @PikPak:
EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I SZAFĘ BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD KUPIĄ SZAFĘ NA KLUCZYK

hehe pamiętacie szafex75 szafaking jak byliśmy w '99 na zlocie szaf pancernych w Siedlcach? XD Co tam się działo to głowa
@Polinik: z tym że ja na pewno nie kupię pierwszy, bo mnie żona tym karabinem zastrzeli, w ostatnich 2 msc, kupiłem 2-bronie, a odkładamy hajs na remont mieszkania... Trochę nadszarpnąłem budżet ( ͡ ͜ʖ ͡)
@LordMrok: jeszcze jest "podróba" od Springfielda ponoć całkiem fajna :)

@LordMrok: jak się da całość objąć, to w sumie nieść się da (testowane na narzeczonej :P), gorzej, jak jest szersza, wtedy lipa, a nie wnoszenie, chyba, że ktoś ma łapy ze stal.