Wpis z mikrobloga

@Prokurator_Bluewaffles: Tak, jestem Januszem bo mi się nie podoba betonowanie miasta przez Lubawskiego - jak w ogóle śmiem podważać autorytet wąsacza! Przecież jest dobrze - tyle się buduje, co tam, że #!$%@? zaprojektowane, bezużyteczne, przewymiarowane, ale Janusz się cieszy bo nowe.

„PAAANIE TYLE SIĘ BUDUJE, TAKIEGO MAMY PREZYDENTA DOBREGO” - tyle razy to już #!$%@? słyszałem, ciekawe czy jakby stawiał obornik na Rynku to też by się tak cieszyli, bo przecież
lewactwo - @Prokurator_Bluewaffles: Tak, jestem Januszem bo mi się nie podoba betonow...

źródło: comment_KeszVSIPhxXvuSzF4d9SAa8U71k28UfC.jpg

Pobierz
@lewactwo: nie #!$%@? :) jak już zabierasz się za słuszną krytykę zapędów i realizacji betonowania miasta i ścieków komunikacyjnych to chociaż dawaj porównania adekwatne a nie z dupy. Potem ktoś ci to wyłapuje a Ty wyjeżdzasz tekstami że to wąsacz albo płaczesz. Daj porównanie wnętrza ulicy max 2 metry szerszej i będzie git.
Janusze takie jak ty w ogóle nie patrzą na projekt, nawet nie zainteresują się tym jak projektuje się przestrzeń na świecie tylko klaskają pośladkami ze szczęścia bo Lubawski położył nową kostkę/asfalt tak jakby #!$%@? to było nie wiadomo jakie osiągnięcie.


@lewactwo: ważne że Ty patrzysz na projekt, gładzisz wąsa i potrafisz nam przedstawić swoją wersję bez danych, bez konkretów. Takimi ogólnikami właśnie Lubawski stawia lotnisko.

xD Typowy tekst Janusza urbanistyki -
Prokurator_Bluewaffles - > Janusze takie jak ty w ogóle nie patrzą na projekt, nawet ...

źródło: comment_d852IgwWe8mGnLnBeuQ6X2yHogfKdn27.jpg

Pobierz