Wpis z mikrobloga

Czy ktos uzywał airbnb? Coś tu śmierdzi.

Cześć,     Dziękuję za szybką odpowiedź i za życzliwy e-mail. Jeśli nadal jesteś zainteresowany, zgadzam się go wynająć. Obiecuję ci, że pokochasz to miejsce. Wydajesz się być miłą osobą i mogę cię zapewnić, że nie będziemy mieli żadnych problemów. Wolę wynająć mieszkanie tańsze, ale dla miłej i odpowiedzialnej osoby.     Oczywiście będziesz musiał zobaczyć mieszkanie przed omówieniem dalszych szczegółów, ponieważ nie możesz wynająć mieszkania, którego nie widziałeś. Jestem gotów wysłać ci klucze, abyś mógł je odwiedzić i sprawdzić, czy odpowiada Twoim potrzebom.     Dostarczenie kluczy (klucze mieszkania, domofon, alarm) i pozwolenie na oglądanie (podpisane przeze mnie), zostanie dokonane za pośrednictwem autoryzowanego kuriera i przy użyciu konta Escrow Airbnb (www.airbnb.com/trust), aby upewnić się, że możemy ufajcie sobie nawzajem.     Korzystanie z konta depozytowego Airbnb obejmuje trzy strony: ja jako właściciel, ty jako potencjalny najemca i Airbnb jako odpowiedzialny podmiot trzeci upoważniony do prawidłowego przeprowadzenia transakcji.     Oto wyjaśniona procedura:     Rachunek powierniczy Airbnb działa tak samo, jak rachunek depozytowy, na którym wpłacasz depozyt, gdy wynajmujesz mieszkanie, z tym wyjątkiem, że zamiast banku używamy Airbnb. Oczywiście nikt nie może dotknąć tych pieniędzy, dopóki nie zwróci się kluczy.     Depozyt depozytowy, pierwszy miesiąc czynszu + gwarancja najmu (920 + 920 = 1840 PLN), należy złożyć przelewem bankowym, aby aktywować rachunek escrow.     Dostawa będzie realizowana przez licencjonowaną firmę, taką jak DHL, Federal Express lub UPS, i zostanie wysłana przez Airbnb do Twojego domu.     Aby rozpocząć proces, potrzebuję następujących informacji o Tobie: - Adres wysyłki (adres, pod który chcesz dostarczyć paczkę) i nazwisko odbiorcy; Harmonogram dostawy (czas lokalny będzie w domu, aby otrzymać paczkę i podpisać pokwitowanie); -Numer telefonu;      Nie musisz otwierać konta w Airbnb, ponieważ ta transakcja jest wynajmowana, a Wynajmujący musi otworzyć transakcję, po prostu wyślij mi swoje dane osobowe i natychmiast otworzę z nimi sprawę.     Następnie Airbnb przesyła ci klucze, a umowa jest już wypełniona twoimi danymi; Będziesz mieć 14 dni na sprawdzenie mieszkania od daty przyjazdu; Jeśli chcesz zatrzymać mieszkanie, dadzą mi pieniądze, a my idziemy dalej; Jeśli nie zatrzymasz mieszkania, wyślesz klucze / umowę do Airbnb, a otrzymasz zwrot pieniędzy.     To będzie na piśmie w kontrakcie Airbnb, który podpisze.     Opłaty Airbnb zostaną opłacone przeze mnie, kiedy rozpocznę procedurę, będziesz musiał zapłacić za przelewy, gdy wpłacisz depozyt.     Czekam na szybką odpowiedź, a jeśli się zgodzisz, będę potrzebować Twojego imienia i nazwiska, adresu wysyłki i numeru telefonu (jeśli to możliwe, telefonu komórkowego), aby móc zainicjować transakcję wynajmu Airbnb. Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas i czekam na wiadomość od Ciebie wkrótce. Z poważaniem
  • 7
Chce wynająć mieszkanie w Gdyni. Możliwe, że w kilku miastach jest podana ta oferta, żeby mieli większe pole manewru. Kontakt tylko w języku angielskim, ponieważ mieszkanie zostało odziedziczone po babci, a właścicielka mieszka na stałe w UK...