Wpis z mikrobloga

A najwięcej racji w tym sporze ma idiota Magical. On miał gdzieś te wszystkie aneksy, umowy itd. On chciał się tylko LEGALNIE pobić z Rafonem i podbić sobie publikę, a to Krasula i Kredens smaków kombinowali z aneksami, umowami i kłamstwami On NIGDY nie podał zmyślonych treści umowy/aneksu nie pokazując przy tym ich REALNEJ treści jak Rafon i to ON ma czyste ręce. Gruby WPROST powiedział, że nie będzie solówy, bo boi się więzienia, a nie kłamał i kombinował z zeznaniami jak Krasucki.
On ma najwięcej godności ludzkiej z wszystkich patostreamerów. Nie pokazuje aktów seksualnych z kobietą jak Prezes-Mitoman Rafatus, nie wykręca się z walki w tak idiotyczny sposób jak Rafon, nie zgrywa jutuba na płytkę CD i nie konfidenci jak Plastuś Gural. Na drugim miejscu jest bystrzak, bo #!$%@? mu ostro po alko. Reszta to dno dna.
#danielmagical #rafonix #patostreamy #bystrzaktv
  • 12
@marv0oo: no racja, tucznik jest prawdziwy, momentami nawet szczery, wydaje mi sie ze on nie potrafi po prostu byc cwaniakiem jak rafonix bo w realnym zyciu byl zawsze pogardzany

z bystrzakiem troche inna sprawa jest, ten gosciu ma po prostu mocno wpojone pewnie zasady
@marv0oo:

To teraz mi powiedz: Kto go tak wychował?

Pani Małgorzata jest jego matką i gdybym miał obstawiać kto go wychował to wskazałbym palcem na nią i to co widział i czego doświadczał w rodzinnym domu

po prostu zabrzmiało to dla mnie jak peany pisane na cześć daniela zupełnie zapominając co potrafił z matką na streamie wyczyniać

@aleroc: nic nie usprawiedliwia bicia kogokolwiek. przemocy psychicznej też to dotyczy
albo inaczej:
@marv0oo:

I co teraz?

no.. dalej potrzymuje swoje zdanie - został wychowany przez tych z którymi żył i mieszkał

Raz

o jeden za dużo. Mam nadzieje że chociaż żałuje tego co zrobił
..pozostaje poczekać aż boxdel odpali strima i znowu będzie najeżdżał na tucznika albo zacznie sie przymilać i freindship z gural off now daniel is maj best freind