Wpis z mikrobloga

@KIJU87:
Zależy na jaką okazję, polecam zerknąć na coś, co nie pojawia się tak często :) w obiegu.
Zawsze mnie rozwala tekst w perfumeriach "polecamy ten zapach, najchętniej kupowany przez mężczyzn". Serio ? Mam pachnieć jak reszta facetów w okolicy?
Zapach to kwestia gustu, mnie się podobają te:
Cięższe, wieczorowe zapachy - Thierry Mugler A-Men, Bentley
Lekkie, świeże - Jimmy Choo Ice, Davidoff Cool Water albo Echo
@KIJU87: Rasasi La Yuqawam. Zdecydowanie męski, skórzano-malinowy, potężna trwałość i dobra projekcja. Na chłodniejszą aurę i bardziej wieczorowy. Do tego jeszcze Guerlain Homme L'Eau Boisee na trochę wyższą temperaturę, niby świeży, ale nie w infantylny sposób, nadal dość męski, limonka z wetiwerią. Akurat za cztery stówki na iperfumy wyjdzie taki zestaw i prawie zawsze jeden z nich będzie odpowiedni. ()
@SpasticInk: no na pewno prędzej spodoba mu się Rasasi, niż pudrowy Dior, a Boisee IMO jest bardziej przystępny niż Terre. No i cenowo mógłby sobie pozwolić na dwa, a nie jeden przepłacony za markę.

@KIJU87: napisz ogólnie jakie nuty zapachowe lubisz, a jakich nie tolerujesz, mniej więcej chociaż, to dostaniesz precyzyjniejszą odpowiedź. Parę dobrych propozycji do sprawdzenia, zamiast poruszać się jak we mgle.
@pinkquartz bardzo fajny zestawik +1
do 100 zł można też jako świeżaka polecić:
https://www.fragrantica.com/perfume/Mercedes-Benz/Mercedes-Benz-Cologne-41578.html
który jest świetnym klonem Dior Homme Cologne, ale Mugler też dobry z tego co pamiętam.
L'Aventure ostatnio na iperfumy był jakoś za ok 120 zł, więc i na waciki zostanie.
@HansLanda88: OP raczej będzie szukać zapachów w stacjonarkach na przetestowanie a nie widziałem nigdzie ostatnio stacjonarnie do przetestowania Boisee czy Rasasi. Zresztą najnowszy Boisee z przeźroczystym korkiem