Wpis z mikrobloga

@ChoNoTu: @oskar-wojciech: @oskar-wojciech: Myślałem, że to to jeden z niewielu tagów gdzie faktycznie można dostać prosta i merytoryczną odpowiedź. Chyba się myliłem bo coraz więcej osób pojeło wiedzę tajemną i gardzi innymi którzy się nie znają lub zaczynają przygodę z treningiem. Żarty są fajne ale dezinformacja już niekoniecznie
@mv-agusta tak na dobrą sprawę, to nie ma jednego złotego środka. Możesz trenować przez np. 8 tygodni z nogami, a kolejne osiem z plecami i ani jedno, ani drugie nie będzie złe. Nie trenuj non stop tak samo, plany treningowe i tak musisz co jakiś czas zmieniać :)
@oskar-wojciech a to myślisz, że jak będziesz trenował przez 5 lat tak samo, to będziesz miał cały czas takie same efekty takiego treningu? Zmieniasz plan treningowy w zależności od tego, czy robisz masę, redukcję, siłę, deload, czy cokolwiek innego. Nie będziesz non stop używał tego samego bodźca, bo organizm nie będzie reagował w porządany sposób.
@oskar-wojciech: Wyobrażasz sobie trenera na siłowni który Cię wyśmiewa bo zadajesz banalne i głupie pytanie jego zdaniem ? Nic nie wnoszące i aroganckie odpowiedzi są chyba gorsze od braku odzewu bo pokazują jak to niektórzy wszystkie rozumy pozjadali po roku czy dwóch treningu i nigdy nie byli początkujący. Trochę wyrozumiałości polecam bo widzę, że niektórym na cyklu agresor się uruchamia
@oskar-wojciech podrzuć mi te badania na priv, bo jestem bardzo ciekaw.

Bodziec ma być ten sam tyle że większy i organizm będzie reagował tak samo.
To mówisz, że non stop będziesz zwiększał ciężary i trenował na najwyższych obrotach? Powodzenia.