Wpis z mikrobloga

#muonline #mulegend #gry #mmorpg #diablo3
Nidy nie wybaczę tym #!$%@? nieudacznikom z Webzenu za zniszczenie moich marzeń o mu 2. Kolejna zdrada.
Zamiast ulepszenia mu 1 tak tego jedynego cudu wszechświata, wystarczyło tylko tyle bazować na tym co było i poprawić co się dało głownie silnik, modele, zadania itd. Ale nie bo te #!$%@? wiedzą lepiej czego gracz chce. Wszystko wiedzą lepiej.
Inną wizje mieli ?!?!?!? Jak na moje oko to ta wizja jest tak łudząco podobna do Diablo 3 że można nie grać w mu a opowiadać o diabolo to debile z mu legend będą myśleli że to o mu. Kopia w kopie skile, crafting, ulepszanie przedmiotów, szczeliny, goblin z hajsem, handel itp itd kopia co do joty. Oby ich tam wszystkich szlag trafił nawet im się nie chciało nagrać dubbingu pod zadania. W dupe niech sobie wsadzą te swoje produkcje klon klona a żeby klonowali swoje to by jescze było jako tako. Oby im ta firma zdechła tak się nie traktuje fanów, obiecuje, mami latami a dostarcza gówno albo kopie czegoś co było całkiem dobre a samo już nie jest bo to podła i kiepska kopia. MU LEGEND to gówno, nic nie warta kopia diblo 3 i trupa mu online, zdatna jedynie do robienia hajsu na fanbojach, konto premium plus ogromny czarny pneomocock w zestawienie dla fanboja któremu smakowało by gówno na talerzu z logiem web zen. Albo na koreańcach nołlajfioncych we wszystko, bez gustu i wymagań. Miałem to pisać wcześniej ale nie miałem serca.
  • 2