Wpis z mikrobloga

@grucha_88: @karolek889: @wetnosekoala:
https://www.nasdaq.com/article/heres-why-litecoin-is-soaring-today-cm921503

Jakoś nie widzę, by było tak głośno o Litepay, jak o forku. Zresztą, powiem krótko "why not both?"

Bitcoin cash to też scam? Zwyczajna podróba, ale dopóki z czegoś można wyciągać darmową kasę, to nie widzę powodu do oburzenia, przecież nikt tam nikomu nie każe przelewać pieniędzy, żeby otrzymać forka, czy cokolwiek z takich "brzydkich" rzeczy jakie dzieją się przy niektórych forkach ( ͡°
@karolek889: do znudzenia najwidoczniej, ale wiesz ze mozesz np. miec ltc na swoim portfelu i poczekac z tydzien i zobaczyc co ludzie beda pisac w internetach o tym co nie ? Nie musisz im od razu dawac swojego klucza, itd itp, i prosic o wyslanie lcc, mozesz zwyczajnie poczekac zeby zobaczyc co sie stanie, jak bedzie to scam to nic nie robisz i zyjesz dalej i sie cieszyzs ze ltc #!$%@?
@karolek889: Tak, ale forki wcale nie muszą być robione przez ścisły dev-team danej krypto (sprawdź ile forków BTC było zrobione przez kogoś z devteam Bitcoina). Charlie trochę pojechał, bo nadal się zastanawiam dlaczego ludzie mówią "scam" skoro, ani do wykonania forka nie trzeba nikogo z dev team, ani Ci od forka nie każą sobie przelewać jakiejś kasy żeby otrzymać forka, więc to bardzo mnie dziwi, że nazywa się coś scamem, co
@DexterFromLab: Nie no, żle na tym nie wyszedłem (no, w ogóle jeszcze nie wyszedłem)- jak wchodziłem przedwczoraj wieczorem w tethery, to miałem 0,925 ethereum, teraz jak sprzedam to ~1 będzie.

@MelomanBTC: Na stronie litecoin cash piszą, że oni wcale nie są z tego samego teamu i korzystają z nazwy wyłącznie dla popularności. Generalnie wygląda to dość spoko.