Wpis z mikrobloga

@sylwke3100: nie sadze. Mysle ze caly czas komisja smolenska jest tylko po to zeby to o niej gadano i zapomniano jak stawiano presje na pilotach. Przypomne moze tylko ze ten co ladowal w smolensku byl nawigatorem lotu do gruzji i widzial co dzialo sie z pilotem tego lotu. Jak tylko ktos napisze jakis o tym artykul to od razu odzywa sie komisja ze swoim zamachem. Stad ciagle jej utrzymywanie jakby co.
a. Porządna firma podziękuje i odpisze, że nie zdecydują się na moją kandydaturę. Skąd mam wiedzieć, że w ogóle dotarła? Może byłem idealnym kandydatem, a mój PDF się skasztanił w transporcie?


@sylwke3100: to by było nie lada wyzwanie zaplanować takie coś. Tym bardziej, że katastrofa była w 2010, a pisowcy do władzy wrócili ponad 5 lat później i to trochę zaskakująco (zwycięstwa Dudy mało kto się spodziewał)
@stan-tookie-1: rozmowa z Prezydentem RP rozmawiającym z pokładu rządowego samolotu miałaby nie być nagrana? I żadnych stenogramów nie ma? Nic? Tak po prostu się zdzwonili z pokładu samolotu przed lądowaniem żeby sobie pogadać o dupie maryni? Troszkę trudno w to uwierzyć.