Wpis z mikrobloga

Witam ponownie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zakończyłem już swój eksperyment dotyczący niedostępnych misji w Fable. Wynik, co stwierdzam z przykrością, wskazuje na to, że nie ma opcji na podjęcie tych questów. Jak do tego doszedłem? Na początek sprawdziłem, ile misji można wykonać zanim interesujące nas zadania znikną ze stołu. Po misji "Plaga os" i powrocie do Gildii Bohaterów przy stole spotykamy Briar Rose, która podwędza nam zadanie "Zduś powstanie". "Atak trolla śniegu" i "Obóz minionów" pozostają i znikają dopiero po rozmowie z Maze'em w Kamiennej Altanie. Po ustaleniu tego przystąpiłem do wbijania punktów sławy. Na początek zebrałem trochę punków chwaląc się trofeum z Królej Os przed NPC. Następnie przez dobrą godzinę przemieszczałem się między dwiema lokacjami - "Punktem obserwacyjnym" i "Wejściem do Wielkiego Lasu". W tej drugiej wybijałem wrogów na pierwszej ścieżce, wychodziłem z lokacji, wracałem, spawnili się ponownie i tak w kółko. Po wbiciu pierwszego poziomu sławy wróciłem do Gildii - misje były na stolę, ale pozostały nieosiągalne. Wróciłem do realizacji taktyki, osiągnąłem drugi poziom sławy, udałem się do Gildii... I okazało się, że misje zniknęły - "Brak kart misji.". Wnioskuję, że muszą automatycznie znikać po wbiciu tego drugiego poziomu sławy właśnie. Trochę szkoda, ale w końcu ostatecznie udało się wyjaśnić tę niewiadomą. Do zobaczenia w kolejnych wpisach!
#fable #rpg #gry
Zgodnie z obietnicą wołam plusujących poprzedni wpis:

Pobierz michuj - Witam ponownie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zakończyłem już swój eksperyment dotyczący niedo...
źródło: comment_S97uujrCLlOcjLJECkjKEL3K6H72b6HO.jpg
  • 16