Wpis z mikrobloga

#!$%@? przez całe dzieciństwo byłem popychadłem. Dopiero w sumie od 20 roku się ogarnąłem, ale to raczej było już za późno było. Pierwszy pocałunek miałem w wieku 22 lat, ja #!$%@?, czy można było być większym przegrywem? A seks rok później. Teraz mam 30 lat, pieniądze, kobiety wokoło, ale mam też wrażenie jakiejś pustki. Niby jest okej, ale czuję jakąś inność w stosunku do innych. Z perspektywy czasu to może i dobrze, że tak późno zacząłem się ogarniać jestem teraz ustawiony finansowo do końca życia, ale jednak, ehh.

#przegryw #zwiazki #seks #podryw #relacje #tfwnogf #przemyslenia
  • 19
@Shatter Nie, nie to chcę powiedzieć. OP akurat temu nadał szczególną wartość. Chodzi mi bardziej o to, że OP jak sam pisze był popychadłem więc najprawdopodobniej był wyłączony z życia grupy co w młodym wieku jest niezmiernie istotne, dlatego w późniejszym okresie zaczął "gonić" utracone lata, no ale to już nie było to. Nie chodzi tu tylko o seksy ale o wszystkie dziedziny życia z największym naciskiem na życie towarzyskie.
@Zero: Masz problem z tym, że twoja inicjacja seksualna przebiegła później niż rówieśników, lecz w porównaniu do nich wykazujesz się większą zaradnością życiową i najprawdopodobniej inteligencją?
Lepiej patrzeć tylko w przyszłość, a na przeszłość patrzeć jak przez lekką mgłę, bo inaczej znalezienie fajnej partnerki/partnera może być zbyt trudne dla Ciebie ;)
@Zero: Byłem i jestem popychadłem do tego czasu, ale kilka dziewczyn miałem, za rękę trzymałem i takie tam. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tym że, teraz się #!$%@? poddaje, bo ile się można starać.