Wpis z mikrobloga

@PurpleHaze właśnie ile Ci znajduje? Mialem ostatnio pytać. Ja mam kanał 24 ledwo, ledwo i kanał 25. W ogóle nie pokrywa się to z tym co piszą o kanałach na tej stronie cyfrowej tv.
Mam chyba dokładnie 14 kanałów w tym jakieś Mango i inne dziwne, a np już TVP abc dla dzieci nie mam. Mieszkam przy PKP na czwartym piętrze.
@klokupk: musisz poszukac na stronie emitel jakie muxy i na jakich czestotliwosciach nadaja.
We wrocku ze slezy ja lapalem 3 muxy i bylo to te ~24 kanaly.

Zerknij tutaj:
https://www.emitel.pl/telewizja/naziemna-telewizja-cyfrowa-dvb-t/aktualne-parametry-emisji-dvb-t/

Jesli masz slabe sygnaly, to niestety musisz odpalic dekoder/TV w szukanie sygnalu, ustawic czestotliwosc i manipulowac antena gdzie zlapie i sygnal bedzie silny. Nastepnie przepiac sie na kolejna czestotliwosc i powtorzyc to samo. I znalezc miejsce gdzie wszystkie trzy czestotliwosci beda
@PurpleHaze właśnie z tą stroną mi się nie pokrywa. Mux3 (ten z tvp) znajduje bez problemu i są te wszystkie kanały, tak jak na stronie na kanale 25.
Ale nic więcej nie znajduje oprócz 24. Na którym są kanały ze zdjęcia niżej. A na stronie jest podane jako kanał 55, ale i tak lista się nie pokrywa. Jest tvn, ale np brakuje jakichś tv4, tv6. A jest za to eska tv.
Wszystko
klokupk - @PurpleHaze właśnie z tą stroną mi się nie pokrywa. Mux3 (ten z tvp) znajdu...

źródło: comment_rkycmiuqPJb5sIbDElKqSRw19C5tKM70.jpg

Pobierz
@PurpleHaze ooo, ta stronka jest super. Ale chyba mam za słaba antenę jeśli nie chce odbierać, tzn jest poziom sygnału słaby, a jak tylko dotknę anteny to od razu na maksa. Ja robię za antenę dotykając ją.
No i mam taką najtańsza z Castoramy, pokojowa za 50zl niecałe, a musiałem ją właśnie zamontować metr nad parapetem, bo jak stoi na parapecie to nie odbiera.