Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki potrzebuję jakiejś rady. Miesiąc temu do mieszkania, które znajduje się piętro niżej zaraz obok mojego(jestem wynajmującym), wprowadził się jakiś seba i codziennie napier*" basem. Miarka się przebrała. Potrafi od 8 do 22 tak grać..||

Oczywiście sebix nie raczy otworzyć drzwi, więc nie da się z nim w żaden sposób porozmawiać.

Wszystkich sąsiadów tak wkur
*. Dwa tygodnie temu złożyliśmy skargę do administracji osiedla ale oczywiście dostaliśmy tylko informację że właściciel zostanie poinformowany...

Planuję teraz dzwonić na policję/ do dzielnicowego, tylko zastanawiam się co on zrobi jak sebix drzwi nie otwiera.

Macie jakieś pomysły, rady co mogę z sebixem począć?

#warszawa #sebix #somsiad ##!$%@?
  • 8
@domelos16: o dżizs... ale serdecznie współczuję ( ͡° ʖ̯ ͡°) a myślałam że to ja mam wstrętnych sąsiadów... jednak powtarzam sobie, że zawsze może być gorzej. no i widać może być bardzo gorzej... mam nadzieję, że policja i administracja coś zdziałają. inaczej chyba już tylko przeprowadzka
@domelos16 Mam podobny problem. Próbowałem zgłaszać na policję, ale mi akurat powiedzieli, że wiele nie mogą. Jak nie otwiera drzwi, to nie otwiera i tyle. Niestety ma takie prawo. Poradzili jedynie, by zebrać sąsiadów i wspólnie zgłaszać za każdym razem na policję, która przyjedzie i zrobi notatkę. Jak się uzbiera wiele takich notatek, to wtedy można zacząć działać włącznie z sądem i być może ostatecznie nakazem eksmisji (słyszałem o takim przypadku). Generalnie