Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
W nawiązaniu do wpisu https://wykop.pl/wpis/30041941
Chciałbym publicznie przeprosić @valencianista za to że nazwałem go kretem, użyłem tego sformułowania jedynie na podstawie domysłów, nie mając dowodów na poparcie tego zdania. Jednocześnie domagam się od wyżej wspomnianego użytkownika adekwatnych oficjalnych przeprosin za swoje zachowanie i aluzje odnoszace się do mojej osoby w komentarzach pod podanym wcześniej wpisem.

#acleague #oswiadczenie
  • 18
@dzbanek23: Przejecie domeny i dziwne akcje z facebookiem jak inaczej moge nazwac? Nie chce wszystkich z was wytykac palcami ale chodzicie gdzie sie da i szukacie atencji straszna dziecinada wczoraj na streamie zenometr siegal zenitu. Niestety Sznikers nie lepszy bo bawi sie z wami w pyskowski. Dorosnijcie.
ehh, domena i fb jest włąsnoscią osób ktore je zrobily wiec mają prawo robic z nimi co chcą, nie wnikam. Na streamie bylem z 5min i było fajne smieszkowanie z komentatorem

Nie wiem o jakie kradniecie contentu chodzi jak halko zadnej ligi nie robi, głownie jezdzimy w iracing i dla funu w assetto. Halko nie jest zadną konkurencja dla acl, z tego co sie orientuje to pare osób nawet sezon bedzie jechać.
@dzbanek23: To ze domena i fb nie sa wlasnoscia sznikersa to poprostu dal dupy, przedewszystkim byly wlasnoscia ACLeague, ligi zbudowanej przez spolecznosc. Ale Valenciasta zachowal sie jak padlina chcaca zarobic, wlasciciela FB nie znam ale wcale nie lepszy.