Wpis z mikrobloga

Zaczynamy nową zabawę na wykopie. Całość polega na przejściu od jednej piosenki na YouTubie do drugiej, korzystając tylko z propozycji wyświetlanych przez strone po prawej. Trzeba będzie umiejętnie szukać połączeń między kawałkami, żeby przejść od jednego kawałka do drugiego, nie korzystając z wyszukiwarki. Tak wyglądała moja droga od Gurala do Kombi

donGURALesko - Chcę Ci Dać---> Małpa - Paznokcie---> Taco Hemingway - WIATR---> FISZ EMADE TWORZYWO - Telefon---> Dawid Podsiadlo - W Dobra Strone---> Łąki Łan - Jammin---> Strachy na lachy Czarny chleb i czarna kawa---> Perfect - Ale w koło jest wesoło---> Lady Pank Zostawcie Titanica---> Lady Pank - Kryzysowa Narzeczona---> Kombi - Słodkiego miłego życia

W sumie 10 połączeń. Plusującym będe przydzielał 2 kawałki, ten od którego zaczynają i ten na którym kończą
#grajzwykopem #youtube
Pobierz Ivaaniusz - Zaczynamy nową zabawę na wykopie. Całość polega na przejściu od jednej pi...
źródło: comment_3gIvXAIuUV4rWFJUZ5DZ3lNSxC4uWror.jpg
  • 11
@Ivaaniusz: Duzo zalezy od tego ile i jakiej muzyki sie slucha na YT :)
Akcent - Przez twe oczy zielone --> The Police - Every Breath You Take --> Survivor - Eye Of The Tiger --> Bee Gees - Stayin' Alive (1977) --> Kool & The Gang - Celebration --> Kool & The Gang - Cherish ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KredytZeroProcent: donGURALesko - Chcę Ci Dać ---> DIE ANTWOORD - BANANA BRAIN ---> Chet Faker - Gold ---> Kings Of Leon - Sex on Fire ---> Oasis - Wonderwall ---> Depeche Mode - Enjoy the Silence

Za drugim podejściem, bo przy pierwszej próbie naciachałem chyba z 20 piosenek i nic nie wyszukałem