Wpis z mikrobloga

@Twinkle: Też tak miałam na początku, że się z godzinę męczyłam. :D Może poproś kogoś? Albo spróbuj rozszerzyć oko palcem wskazującym i środkowym jednej dłoni, a drugą wyciągnąć.
@Twinkle: nie mogę. Po pierwsze za 15 minut z piekarnika wychodzi moja super keto lasagne. Po drugie wypiłem już wino grzane. Po trzecie jestem dzisiaj niesłychanie leniwy. Jakby co to zapraszam, ale ja dalej niż do kuchni się nie wybieram
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Psycho___________Dad: Dotykam oka, ale za każdym razem jak już zrobię uszczypnięcie to się zamyka i ciągnę za rzęsę. Palec wskazujący mogę normalnie trzymać na gałce i przesuwać soczewkę, ale potem się zaciska.
@Twinkle: W takim razie musisz trzymać oko tak jak przy zakładaniu. 2 palce - jeden trzyma górną powieke, drugi dolną. A drugą reką zdejmujesz. Masz problem przy zakładaniu?
Walnij sobie jakieś krople na podrażnione oku i na spokojnie popróbuj
@Twinkle: Może spróbuj to zrobić na przymkniętym/zmrużonym oku? Ja tak robię!

- Chodzi o to, że nie rozdziawiam oka na pełną szerokość, bo wtedy odruchowo wtykając tam palce by mi się zamknęło i dupa.
- Przykładam złączony kciuk i wskazujący (robią mi za szczypce :D) do otwartego oka, następnie przymykam oko, tak żeby powieki oparły mi się na tych palach. Oko jest wtedy przymknięte, ale nie zamknie się do końca, bo