Wpis z mikrobloga

Nigdy nie mogę ogarnąć co poszło nie tak przy projektowaniu siatki miasta, że dwie tak duże ulice jak Grabiszyńska i Legnicka/Strzegomska mają po prostu wyrwę między sobą i za #!$%@? nie przejedziesz inaczej niż przez centrum albo DK5. Toż to jest tak porąbane, że śmiesznie niewielkie odległości musisz powiększyć kilkukrotnie, bo PKP nie dało zgody na wybudowanie łącznika w żadnej postaci xD.

EEHHHHHHHHH
#wroclaw
Reepo - Nigdy nie mogę ogarnąć co poszło nie tak przy projektowaniu siatki miasta, że...

źródło: comment_uQ5Du0zozuHIrNXLtLv4rUgplApOq2Cs.jpg

Pobierz
  • 54
@Reepo dużo rzeczy zostało źle zrobionych patrząc po komunikacji Wrocławia. Fala świateł dodatkowa przy powstańców Śląskich, gdzie w rezultacie masz na odległości 500m chyba 7 sygnalizacji świetlnych? Mam jedynie nadzieję, że odeszli od durnowatego pomysłu, żeby zamknąć jeden pas Kazimierza Wielkiego, żeby powiększyć rynek ( ͠° °)
@Reepo: dobre, większa beka jest z tego, że najbliższy most na wschód od Grunwaldzkiego jest jakieś 15 kilometrów dalej, a chcąc przejechać z Tarnogaju na Biskupin (w linii prostej 2,5 km) trzeba #!$%@?ć przez pół miasta naokoło. XD
W godzinach szczytu wycieczka na pół godziny, a gdyby był most to jechałoby się 3 minuty.
I się ten wielki Wrocław przez siedemdziesiąt lat takiego mostu nie dorobił i nadal go nie ma.
aikonek - @Reepo: dobre, większa beka jest z tego, że najbliższy most na wschód od Gr...

źródło: comment_HoABsdQoBfj2jujEYvSCOojEM2LKvYNd.jpg

Pobierz
@Norskee: Gdyby czerwoną drogą się dało przejechać, to przejazd by zajmował pewnie z 7 minut, niebieska droga to dobre 40, bo wieczne korki, a żółta to nadrobienie kilku kilometrów i też wcale nie mniejsze korki niż niebieskie ( ͡° ʖ̯ ͡°)()
@Reepo i to gadanie, żeby ograniczyć ruch samochodowy w centrum. Nie zamierzam się przesiadac na komunikację miejska, póki nie będzie ona działa należycie... A nie, że czekam na np tramwaj nr 2.nie przyjedzie żaden przez 45min a później nagle cztery.. Odnośnie udoskonalenia dla rowerzystów ostatnio jest ich sporo i sama przyznam jako również rowerzystka, że średnio mi się podobają. (i nie jest to typowe narzekanie polakowe, ponieważ nadal twierdzę, że jest to
@Reepo: ale przecież obok gdyby się uparli, to by mogli zrobić drogę w miejscu czerwonych przeywanych, ale nikt nigdy o tym nie pomyślał i w ten sposób na odcinku 5 kilometrów nie jesteś w stanie się dostać na 2 stronę. Cały ruch musi absolutnie jechać tymi 2 drogami, bo innych nie ma, a to powoduje, że bez korków da się przejechać tylko późnym wieczorem