Wpis z mikrobloga

@laczka: A no tak, w takim razie w 100% rozumiem. Skoro masz małe, to lepiej założyć biustonosz niż później niewygodnie cierpieć i się martwić, że ktoś je zobaczył i mu obrzydziłaś trening. Szanuję.
@zakowskijan72: kto idzie na siłownie robić tylko przysiady? Robisz także inne ćwiczenia i wtedy cycki się trzęsą. Poza tym jak ktoś robi przysiady np z wspięciem na palce to jest to o wiele bardziej dynamiczne i cycki skaczą. Cycki, szczególnie takie które są większe, w zwykłym staniku przy chociaż trochę większym ruchu zaczynają uciskać na szyny, na paski i ruch nie jest tak swobodny, szczególnie przy wymachach rąk czy np pompkach.
@nacpanazielonka: na samą myśl bolą mnie cycki ;/ poza tym wyobrażasz sobie to? przychodzisz na siłkę, chcesz zrobić trochę cardio ''#!$%@?, nie pobiegam, bo nie mam stanika, tak mi wykopki doradziły'' XDD i #!$%@? będę robić tylko grzeczne ćwiczenia
olaboga.jpg
@nacpanazielonka: moja mama ma bimbały. ty-po-we. ale to kobieta po 50. wyobraź sobie jak ćwiczyła na początku bez sportowego stanika ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ja akurat jej wtedy układałam treningi z np biegiem w miejscu, skakanką itp. tak ją bolały bimbały, że poleciała kupić sobie kilka sztuk :D teraz w sportowych chodzi na co dzien xDDD