Wpis z mikrobloga

Nie ma gorszego raka niż strony internetowe z przepisami.

Wpisujesz w google "proste dania dla studentów". Oto pierwszy wynik:

"Makaron z boczkiem i cebulą" - myślisz sobie, spoko, zrobię.

Składniki:
- makaron ze szwajcarskiej mąki mielonej sposobem tradycyjnym
- boczek z dzikich świń z Afryki
- łzy brazylijskiego noworodka
- kryształ z serca góry uga buga
- cebula rotszwalcka wyhodowana w ziemi torfowej
- sól

Sposób przygotowania: Cebulę posiekać dobrze naostrzonym mieczem samurajskim, dolać dokłądnie 3,79 kropli łzy noworodka,
boczek podsmażyć smoczym oddechem a makaron gotować we wrzącej wodzie we własnych ustach. Na koniec wsypać sobie soli do dupy.

#takaprawda #studbaza #gotujzwykopem #heheszki
  • 18
@Badmadafakaa: Dlatego odkryłem, że najlepsze dania to to, co możesz zjeść zaraz po kupieniu w sklepie, czyli większość konserw, jakieś gotowe sałatki, owoce, warzywa które wymagają max pokrojenia, hummus (taki arabski pasztet z jajeczek ciecierzycy), chleb razowy.

Jak chciałem zjeść coś solidniejszego to wyskakiwałem na stołówkę albo do Chimery, ewentualnie Bazylii, gdzie po 20:00 można było popełnić grzech obżarstwa za max 15zł.
@Badmadafakaa:
No jak mnie wk!@#iają takie poradniki DIY w stylu 5 sposobów na. HURR DZISIAJ POKAŻEMY JAK SAMODZIELNIE W KILKA CHWIL I W DOMOWYM ZACISZU ZROBIĆ TAKĄ SUPERANCKĄ DONICZKE. Myślę sobie k!@#a ale zajebiście właśnie takiej potrzebowałem, zaraz se zrobie taką i wsadze paprotke. POTRZEBNE BĘDĄ STARA BUTELKA, TOKARKA, TENSOMETR, OSCYLOSKOP I k!@#A WZBOGACONY URAN KTÓRY ZNALEŹĆ MOŻECIE W DOWOLNYM SKLEPIE CHEMICZNYM. No to zap%%!?%%am do rossmana a tam k!@#a zonk
@WhiteRaven12: Chimera Krakuh, Bazylia Breslau (Wrocek).

Tak naprawdę to chyba w każdym mieście wojewódzkim w galeriach są bary w których można się nażreć za 2.4 zł za 100 gramów, ergo 0.7kg talerz nawalony najdroższymi potrawami wychodzi z 17zł.