Wpis z mikrobloga

Ktoś mi może powiedzieć, dlaczego Żydów tak zabolała odpowiedź Morawieckiego w Monachium? Wysłuchałam odpowiedzi Morawieckiego i szanuję go za nią - nie ukłuła mnie w żadnym punckie, odebrałam ją jako bardzo uczciwą, sama bym chyba tak odpowiedziała na rzewną historyjkę ewidentnie podstawionego dziennikarza z Izreala. Która część jego wypowiedzi jest więc oburzająca? Wspomnienie o tym, że koło kolaborujących z Niemcami Polaków czy Rosjan, byli też kolaborujący z Niemcami Żydzi? Szczerze, najpierw usłyszałam tę odpowiedź i pomyślałam, no to zamknął temat, a chwilę potem zdziwiłam się, czytając, że znaleziono w jego słowach powód do oburzenia. ^^ #pytanie #zydzi #izael #morawiecki
  • 55
  • Odpowiedz
@Kamienie: tu chodzi o kase i indokrynaje. Izrael sie oburzyl, bo to osuje mu szyki i podwarza przemysl holokalstu, a zwykli Zydzi, bo w Izraelu od malego wmawia im sie klamstwa i czyni sie ne czescia ich wlasnej tozsamosci. Dlatego sie oburzają.
  • Odpowiedz
@dynamitri a kto ustala te zasady, że się nie mówi? My jako naród tez byliśmy ofiarami dwóch wąsatych #!$%@?ów, ale o nas juz można mówić... a do tego jeszcze powielać kłamstwa o obozach koncentracyjnych!
  • Odpowiedz
@dynamitri: czyli jak ginęli Żydzi, to był Holocaust, a jak Polacy, to tylko statystyka? No ta cała afera pokazuje, że jednak i Żydzi tak to nazywają, na czele z członkiem Izraelskiego parlamentu i byłym ministrem togo kraju w jednej osobie
  • Odpowiedz
@dynamitri: pisałem o byłym ministrze, co jest prawdą. Chciałeś przykład, jak to Żydzi mówią o polskich .. - dostałeś. Żydzi używają takiego zwrotu - tak, używają. Teraz wyskakujesz z oficjalnym stanowiskiem rządu. Robisz tutaj manipulację i tyle.

edit. to jest członek parlamentu, obecny. Nie jest więc wygnańcem.
  • Odpowiedz