Wpis z mikrobloga

Ostatni zauważyłem na fb że kilku znajomków(3 czy 4) z techbazy, takie 5/10 to już osiągnęło szczyt desperacji bo po przygarniali prawie 30 letnie prukwy z bękartami(a my po 20 z groszem ledwo mamy).
A to wcale nie były głupie chłopy, w życiu zawodowym i osobistym zawsze sobie jako tako radzili, na pewno lepiej niż ja. Aż żal chłopów że zostali beta bankomatami.
W ogóle te madki to są chyba koleżanki i się jakoś grupowo ze sobą spikneli. Pewnie jedna poznała beta bankomat i cwaniara wkręciła do interesu przygłupie koleżanki i teraz wspólnie skubią stado jeleni.

Ja już jednak wole być samotnym przegrywem który może w dodatku kiedyś się przełamie i pójdzie na roksy niż zostać pajacem który będzie się zaharowywał żeby utrzymać babę i bachora a w zamian otrzyma tylko pogardę.

#przegryw #stulejacontent #tfwnogf
  • 5
@Pan_Wiechu: swoje jest ciężko wychować, a co dopiero cudze...

mam w paczce znajomych facetów, którzy są w takiej sytuacji i mogę przedstawić kilka obserwacji...

1. różnica wieku między tym "nieswoim" a swoim jest dość duża, w momencie poznania te pierwsze miało 3, 5 czy 7 lat.
to raczej normalni faceci, wiec zdecydowali się na swoje dziecko po kilkuletnim związku, gdy już można powiedzieć coś o partnerce.
czyli odpada przywilej posiadania dzieci