Wpis z mikrobloga

@MackaCthulhu: Korwin nawet podczas swoich największych odpałów ciągle był bardziej wiarygodny i "wolnościowy" niż ten cały cyrk objazdowy dla zmylenia przeciwnika nazywany Konfederacja.

Najlepsze że gówniarze myślą że mogą sobie Krula odsunąć, się nie zdziwię jak on ich zatopi nie będąc nawet w parlamencie i śpiąc sobie do 16-stej w swoim Otwockim pałacyku :D

Ja za czasów bycia fanatycznym kucem takiej partii jak konfa to bym nawet nie opluł a oni
Njal - @MackaCthulhu: Korwin nawet podczas swoich największych odpałów ciągle był bar...

źródło: user_5896203_e5a4c6_huge

Pobierz
@MackaCthulhu: @Njal: Krul to jest legenda. Teraz się z niego śmiejemy, ale na swojej wolnorynkowej piersi wychował całe pokolenia młodych Polaków, w tym również takich, którzy obecnie go krytykują. Pozostawił trwały ślad w naszych kodach genetycznych, i bywają chwile gdy w nawet najbardziej lewackim neuropku odezwie się nagle korwinista. Nikt mu tego nie odbierze, a takich szczypiorów jak Mentzen czy Bosak to on wciąga nosem. Bo kogo oni realnie mogą
@MackaCthulhu: dla mnie mistrzostwem świata była jego obecność w europarlamencie. Jego skaleczały angielski i kończenie każdego przemówienia „European Union should be destroyed”. I pamiętny wywiad w BBC „women are smaller, weaker and less inteligent”. Nie popieram go jako polityka, ale szanuje i w sumie lubię za ze jest takim świrem co #!$%@? konwenanse :D
@MackaCthulhu: Korwin jest jedyny w swoim rodzaju, zawsze stały w poglądach i prawdziwy do szpiku kosci. Tylko on potrafił w parlamencie europejskim walnąć teskst "Ein Reich, ein volk, ein ticket" XD

Jako były korwinista nie mogę potrzeć na Mentzena który jest wyrachowanym cynikiem z kijem w dupie co ciągle kalkuluje żeby mu się opłacało.
kobiaszu - @MackaCthulhu: Korwin jest jedyny w swoim rodzaju, zawsze stały w poglądac...

źródło: 16606_gta-korwin

Pobierz