Wpis z mikrobloga

@matiseq: poza tym że to zdaje się nieprawda (patrz wyżej),

telefony z androidem można kupić (nowe) za dwieście złotych i mniej. Trudno się dziwić że jeśli porównujesz rodzinę produktów po parę tysięcy sztuka do takich o cenach od dwustu złotych, to te drugie będą średnio gorsze. Porównuj ajfony do flagowców innych producentów.
@matiseq: Mam chińskie siajomi i nie wiedziałem nawet, że takie aplikacje istnieją. Rzadko kiedy zdarza mi się dojechać do 60% zużycia ramu. Główną (w zasadzie jedyną) niedogodnością są zmiany interfejsu po niektórych aktualizacjach, np. uprościli widget WiFi i by zobaczyć opcje zaawansowane, muszę klikać dodatkowo.
Telefon nigdy się nie tnie, bateria trzyma. Przeżył upadek na ziemię bez żadnych uszkodzeń.

Kosztował aż 600zł, pozdrawiam wszystkich, którzy zapłacili ponad 2k za idealnie to
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@russianboy: @bialy_rycerz_pokoju: Najzabawniejsze jest to, że najbiedniejsi kupują najdroższe telefony. Może to kompleksy, a może to po prostu tłumaczy, dlaczego są biedni (wydawanie pieniędzy na głupoty).
Xiaomi na ten przykład polecił mi kolega, który w wieku 20 lat na swoim zarabiał więcej, niż wykopek programista.
No, ale tacy ludzie nie muszą łatać sobie ego kilkoma stówami wyrzuconymi w błoto, interesuje ich wydajność rozwiązania ( ͡° ͜ʖ ͡°