Wpis z mikrobloga

@sezonowiec1: bo to argument z dupy, tylko aby pojechać Żydom. Zarówno kultura, jak i ochrona zdrowia to dwa odrębne rodzaje nakładów publicznych. Gdybyś nie dał na jedno muzeum, to prawdopodobnie by poszło na inne. Wyjeżdżanie tu nagle ze szpitalami jest niską zagrywką na emocjach. Galopujące prawactwo nie rozumie jak działa budżet, ale gównem zawsze warto rzucić.
Jak dla mnie mogą się wzorować nawet na #!$%@? swoich kolegów nacjonalistów we własnych nacjonalistycznych anusikach.


@noitakto: Uuuuuu, homofobia. Zawsze mnie to bardzo bawi, jak obrońcy moralności implikują naziolom homoseksualizm i naśmiewają się z niego. Podobnie jak określenie „pislam” czy „pislamiści”.

EDIT: A co do samych szturmowców:

Chcemy kreować ideologię nowoczesnego, radykalnego nacjonalizmu i propagować ją wszelkimi możliwymi kanałami.


To ja może panom już podziękuję. Do tego wchodzę w dział „Nasze
Ale w Polsce nie ma antysemityzmu.


@Majk_: Kolejny lewacki chochoł. Wam już nawet prawicy nie potrzeba, zobaczycie błyskawice na niebie i będzie, że polskie niebo antysemickie xD
@prawa_reka_sorosa: @Majk_: To może niech sami żydzi nie wypowiadają się w sposób, który przysparza im niechęci w naszym społeczeństwie. Bo napluć komuś w twarz, a potem oskarżać go o bycie uprzedzonym i wrogo nastawionym jest bardzo dziwne. Naprawdę biedni ci żydzi, wszędzie ten antysemityzm, na każdym kroku. No skąd to, skąd?

Treść plakatu bardzo sensowna. Jeśli Izrael chce finansować takie muzeum sam, to proszę bardzo, mogą wystąpić z ZAPYTANIEM, czy
@Majk_: jak nie ma antysemityzmu jak jest? Wszędzie jest. Tak jak byś powiedział ze w Niemczech jest czyste powietrze ale zawsze możesz tam pojechać i je zepsuć wiec... sam rozumiesz
@prawa_reka_sorosa: "Moje pieniądze na moje gruszki, nie na twoje jabłka" - czy pisząc to z automatu stałbym się złym człowiekiem? Czy jak analogicznie będę wolał moje gruszki a nie żydowskie jabłka, to przez niechęć do żydowskich jabłek z automatu jestem antysemitą? Męczy mnie już, że antysemitą zostaje się z automatu...
@InspektorDupa wiem i się z Tobą zgadzam, natomiast myślę, że bardziej mu chodziło o tworzenie kolejnego bezsensownego muzeum, w którym tak naprawdę nie ma nic ciekawego a jedyne osoby, które je odwiedzają to znudzone dzieciaki z panią od historii. Wiadomo, że gminy itp mają specjalne środki na kulturę i nie bedą ich przeznaczać na szpitale xD ale myślę, że możnaby w jakiś ciekawszy i przydatniejszy sposób użyć tych środków w krzewieniu kultury
co jest zlego w lozeniu hajsu na wazniejsze sprawy niz kolejne zydowskie muzea? Wstaw sobie pomniki smolenskie zamiast tego, to ci cos zaiskrzy pod czaszka...


@NoGo24: to tobie niestety nie iskrzy, bo wlasnie to w tym zlego ze autorom chodzi o wylacznie zydowskie muzea, powstawanie innych popieraja, wrecz przyklaskuja temu, o pomniki smolenskie tez nie protestuja.
@avltree: a dlaczego homofobia? Czy ja napisałem, że wsadzanie pindola w dupę kolegi jest złe? Nie napisałem. Poza tym ja nie jestem obrońcą moralności. Jestem wyprłniony po brzegi pogardą dla nazioli.