Wpis z mikrobloga

@PanKara: Akurat po całosezonowym dołku ostatnio CHelsea wygląda wyjątkowow dobrze a w Barcelonie przeciwnie. Cały ten sezon grali albo dobrze albo bardzo dobrze a teraz jest ewidentny dołek. Pomijając już fakt, brzmiący nieco jak frazes, że pojednyki Chelsea - Barcelona wyglądają jak wyglądają od lat i to są wyrównane mecze bez względu na to jak wyglądają formy obu zespołów. Tak więc na pewno nie nastwiałbym się na wyraźne zwycięstwo kogokolwiek.

Już
@i_found_a_whistle: Ja wiem, ale Chelsea zawsze miała kogoś kto potrafilł błysnąć... czy to drogba, czy dont scorres, tzn torres xD a teraz Cheslea jest bez napastnika. Hazard ma forme sinusoidy i nie bardzo ma kto zrobic roznice ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@PanKara: no ale potrafi blysnac. Jak dla mnie nie ma sie co tak jarac, bo jutro moze byc roznie.

@i_found_a_whistle: dokładnie tak, ludzie patrzą na ligę i od razu wydają wyroki, że AAAA TO #!$%@? będzie.

IMO jutro może być na prawde dobry wyrównany mecz i to, że Chelsea wpuszcza gówno w lidze, nie znaczy że tak samo będzie w LM. Inna motywacja poza tym dla graczy.