Wpis z mikrobloga

Dziś zapraszam na pierwszy wpis z mojego pobytu w Azji południowo-wschodniej - na początek parę słów na temat ogromnej stolicy Tajlandii :) w tekście jest trochę zdjęć - zapraszam!

(...)

Miasto pełne potężnych kontrastów. Pełne przepychu obiekty w centrum kontra zabiedzone dzielnice pobudowane przy śmierdzących kanałach. Wiecznie głośna i hałaśliwa ulica Khao San kontra pełne ciszy parczki i świątynie. Wszystkie miejsca w Bangkoku łączy jedna rzecz – uśmiech. Szczery, przyjemny azjatycki uśmiech i chęć rozmowy i pomocy ze strony mieszkańców.

Witaj w hałaśliwej stolicy Tajlandii!

(...)

Bangkok. Miasto aniołów, miasto grzechu, miasto... uśmiechu

#zwtravel #podroze
zbigniew-wu - Dziś zapraszam na pierwszy wpis z mojego pobytu w Azji południowo-wscho...

źródło: comment_1p44UnCbJz7UvJCeltWC72Sto1jv8epq.jpg

Pobierz
  • 11
@zbigniew-wu ja #!$%@? jeszcze trochę to wycieczka z Radomia do Circhocinka będzie opisywana na mikroblogu... Wezcie to sensownie tagujcie zeby mozna bylo poblokowac bo w tagu podróże sa naprawdę fajne wpisy a nie Tajlandia co dwa dni. Normalny i przystępny kraj. Czekam na wpis z Unalaska Island, Adamstown czy Les Gambier...

I jeszcze te opisy praktycznie zawsze takie same
@niezawodny: spoko, na takie eskapady niestety albo mnie nie stać, albo nie dysponuję wolnym czasem w odpowiedniej ilości, żeby dostać sie choćby na Polinezję Francuską, choć bardzo bym chciał w tym momencie ¯\_(ツ)_/¯

masz mój tag i go sobie zablokuj i masz z głowy, 3 sekundy scrollowania Cię nie zbawi, więc nie płacz
@zbigniew-wu ja #!$%@? jeszcze trochę to wycieczka z Radomia do Circhocinka będzie opisywana na mikroblogu... Wezcie to sensownie tagujcie zeby mozna bylo poblokowac bo w tagu podróże sa naprawdę fajne wpisy a nie Tajlandia co dwa dni. Normalny i przystępny kraj. Czekam na wpis z Unalaska Island, Adamstown czy Les Gambier...


I jeszcze te opisy praktycznie zawsze takie same
@niezawodny
Zesrałeś się. Wstawaj