Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowypasek here, samotny, szukajacy zwiazku. Pisze, bo mam problem z nowo poznanymi facetami. Ostatnio, juz drugi raz mi sie zdarzylo ze facet, dopiero na etapie poznawania, (kiedy i ja zaczelam okazywac ze mi zalezy) - zaczal rzucac erotyczne aluzje, czasem dosyc niesmaczne.
Zaznaczam, ze ja otwarcie deklaruje ze szukam zwiazku, a nie przygod.
Ostatnio na messengerze napisal mi cos w stylu "ze jak kazda kobieta mialabym ochote sie wypiac" (w sensie wypiac dupe, do seksu).
I wedlug niego to byl wstep do dalszej rozmowy o seksie, a raczej chyba mojej gotowosci do deklaracji ze chce go uprawiac.
Jestem zmieszana, odebralam to jako brak szacunku, wydaje mi sie ze jesli facetowi zalezy powaznie na dziewczynie to stara sie wypasc jak najlepiej i okazac sie z jak najlepszej strony, z doza szacunku, taktu i szarmancji. Albo moze ja jestem przerwazliwiona i jakas naiwnie dealistyczna i po prostu faceci tak maja ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie wiem juz co o tym myslec.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 23
UzależnionaMurzynka: Nie wiesz co o tym myśleć?
Seks w związku jest bardzo ważny. Jeżeli na etapie poznawania jest miło to naturalna koleją rzeczy jest seks. Przynajmniej miedz dwoma normalnymi, dorosłymi osobami. Ale Ty szukasz związku! Znaczy partner najpierw musi udowodnić, że jest w stanie utrzymać Ciebie, wasze dzieci i chorą matkę? O co Ci chodzi? Jak facet jest chamski to kończysz znajomość. Na szacunek trzeba zasłużyć. Można prowadzić bardzo ekscytujące rozmowy
BlueBlue: Ja jako niebieski pasek mogę poradzić abyś oblwała takich debili bo takim chodzi tylko o jedno. Ja z swoją obecną narzeczoną jestem już 3 lata, mieszkamy że sobą od 2 lat. Ja obecnie lvl 27 ona 26 . Jak zaczęliśmy ze sobą 'chodzic' to wcale na sex nie naciskałem dlatego że wiedziałem po rozmowach z nią że jej były był z nią tylko z jednego powodu i nie chciałem żeby
Ty szukasz związku! Znaczy partner najpierw musi udowodnić, że jest w stanie utrzymać Ciebie, wasze dzieci i chorą matkę? O co Ci chodzi?

Na szacunek trzeba zasłużyć..


@AnonimoweMirkoWyznania: JA pie*dziele, koleje raczysko ktore nalykalo sie redpilla czy czego tam, co ostatnio takie modne i wybija nawet tu na glowna. Was to powinno sie izolowac od zdrowego spoleczenstwa i wysylac na madagaskar albo na ksiezyc, zebyscie swoimi frustracjami i toksycznym wykrzywieniem w
Jestem zmieszana, odebralam to jako brak szacunku, wydaje mi sie ze jesli facetowi zalezy powaznie na dziewczynie to stara sie wypasc jak najlepiej i okazac sie z jak najlepszej strony, z doza szacunku, taktu i szarmancji.


@AnonimoweMirkoWyznania: Spokojnie, w koncu znajdziesz sobie kogos z kim, poprzez jego szacunek do Ciebie i szarmancje, dojdziesz do punktu, ze wylizesz mu rowa i zakrztusisz sie jego #!$%@?, po czym poczujesz sie spelniona i doceniona
@AnonimoweMirkoWyznania: Koleś do zblokowania i tyle, sam takimi tekstami po jakimś czasie (bardziej humorystycznie niż na poważnie, często żeby wyczuć rozmówcę) jadę ale o niebiosa z jakimś taktem i wyczuciem a nie jak w twoim przypadku że tak roboczo to nazwę "podryw chamskiego ruchacza" w stylu "ruchasz się czy trzeba z tobą być" ¯\(ツ)_/¯

Z jednej strony mam wrażenie że ty jesteś przez takich typów nazbyt na takie rozmowy wyczulona