Wpis z mikrobloga

@kzrr: pisze prawdę bo się boi , coraz więcej takich ogłoszeń , jak widzę diesla i przebieg poniżej 100 k to musi być salon polska + faktura vat + pełen serwis , w inny m przypadku to śmiech na sali , tu dobrze policzone 40 k rocznie , tylko nie wiem czy kupiłbym sobie diesla z takim przebiegiem
aha szach mat wszystkim którzy nasmiewają się alfy ( ͡° ͜ʖ
@bartdziur: " jak był serwisowany dobrze to zrobi drugie tyle.1.9 JTD to pancerna jednostka" - wątpię :) owszem to niezły silnik podobnie jak 2,0 z PSA ale przebieg pół bani to silnik traci kompresję
sam mam 280 k najechane i jeszcze mam trochę zapasu zanim motor się skończy tylko osprzęt zaczynam wymieniac kolejny raz
@bartdziur: wg mnie spokojnie można i bańkę przejechać, ale to zależy od użytkowania. Jeżeli ktoś robi przebiegi typu 500km dziennie z czego 5% na zimnym silniku to spokojnie milion można pyknąć. Ale jeżeli ktoś korzysta do jazdy po mieście gdzie jazda na zimnej jednostce to ponad 50% to 500.000 to może być nara.
@denat666: pewnie ze się da, nawet najgorszymi silnikami ludzie kręcą nie wyobrażalne przebiegi, wszystko zależy jak kto jeździ i jak dba. Idiota zawsze popsuje auto, nieważne jak mocno jest pancerne.