Wpis z mikrobloga

Czyli Brudas z Lasu i Oskarek robili sobie wydzieranki ze screenów byle by pasowały do ich narracji... nie mówię, że Dubiel jest teraz niewinny bo i tak dużo sytuacji się nie klei ale jak się okazuje Ci internetowi szeryfi to zwykli oszuści. 0 wiarygodności. Jak mi powiecie, że to "outstanding move niczym w Grze o Tron, pułapka na Boxdela i Dubiela" to mam jedynie receptę żebyście zaj€bali baranka w ścianę. Bo chciałbym przypomnieć, że te "asy" podchodzą pod nakręcanie kontentu na krzywdzie ofiar pedofilii a ktoś zapomniał, żeto przede wszystkim miało w jakimś stopniu pomóc ofiarom a nie manipulantom. Za żarty z pedofilii linczujemy a za wykorzystywaniu jej dla wyświetleń już nie... robi się to obrzydliwe. Autentycznie jest to pomówienie. Życzę Cieplutko żeby prokuratura jednak tego ask.me prześwietliła Brudasowi... i parę innych rzeczy.

#wardega #boxdel #dubiel #konopsky #pandoragate #famemma
  • 31
  • Odpowiedz
@Anoniemamowy 14 lat to nie podstawowa a gimnazjum, i nie wiem czy wy tak samotni byliście czy nikt was nie lubił, ale za moich czasów to normalne było że gimnazjalistki miałby kolegów w liceum a s liceum miło się kolegów na studiach, co prawda nikt mi baxtonow nie wysyłał, ale może po prostu miałam normalnych kolegów a nie klasowych głupków. I nie wiem czy zapomnial wół kal cielęciem był czy tu same
  • Odpowiedz
  • 5
@SkrajnieZdegustowany Chłop z Oskarkiem poprzycinał skriny a leśnik nie zaprzeczył tylko zapowiada jakieś szachy 6D, asy z rękawa... to Standup czy nagłośnienie afery o nieodpowiednich zachowaniach? Jak trzeba mieć #!$%@? we łbie żeby robić sobie z tego wojnę na disy i oświadczenia ...

Możliwe, że pedofil walił kuca do podpitej i śpiącej 15 latki ale w sumie to zajebiście, że Wardęga sprowokował Dubiela i złapał go w swoją kartę pułapkę. Wojna z
  • Odpowiedz
  • 2
@Anoniemamowy wyobraź sobie, że jakiś dziennikarz szukający taniej sensacji zmienia charakter twoich zeznań tak, że z rozmowy w stylu przyrodniczym robi z Ciebie zoofila.

Najgorsze jest to, że chłop sobie sfabrykował dowód a Wy go bronicie bo zaraz wyrzuci te swoje asy z rękawa i wyjdzie na jego... kłamstwo to kłamstwo, masz pewność, że następnych głosowek nie nagra w jakimś AI albo screenów znów nie poucina tak by kontekst zmienić? Ja średnio.
  • Odpowiedz
@Suchutkowy:

Możliwe, że pedofil walił kuca do podpitej i śpiącej 15 latki ale w sumie to zajebiście, że Wardęga sprowokował Dubiela i złapał go w swoją kartę pułapkę. Wojna z PRowcem Dubiela ... takiego gówna nawet u Ewy Drzyzgi w TVNie nie było. Brakuje by pod koniec następnego filmu Oskarka wyszedł flep z Bayerful, który zrobił dzieciaka nieletniej i śpiewa o majteczkach w kropeczki - poziom absurdu jak w szopce dla
  • Odpowiedz
  • 8
@janciopan +1 dokładnie. Tak opowiadają, że dziewczyny się boją, mają myśli by się wycofać, traumy, chcą być anonimowe ale Oskarek i Niespełniony Prankster robią z ich krzywdy reality-show a potem "Brawo Boxdel, podałeś imię i miejsce randki ze Stu i się jedna z dziewczyn wycofała." Dubiel prawdopodobnie leci w chvja jak Lexy i Fagata ale powiedział coś mądrego - jesteś pokrzywdzona to nie idź do Youtubera z tym tylko na policję.
  • Odpowiedz