Wpis z mikrobloga

#wonziu Wiem, że robienie psychoanaliz znając tylko czyjąś twórczość jest #!$%@? warte, ale zawsze miałem wrażenie, że Maciek ma takiego lekkiego Aspergera. Nie jestem ekspertem, ale moim zdaniem on w byciu dziennikarzem był jednostką wybitną. Swoim stylem bycia, narracją, poczuciem humoru i radiowym głosem za czasów chociażby Doomu Starców, czy materiałów z napracowaniem takich jak recenzja Bioshocka Infinite, rodzinnego unboxingu, pastiżu Scheichta, czy Gonciarza tworzył małe perełki, coś na pograniczu happeningu, teatru, pamiętnika i swoistej ekspresji siebie. Do tego ma ciągotki do mizantropii, #!$%@? na sponsorów, wyzywa, a czasem wręcz pluje w twarz deweloperom, którzy go czasem zaproszą (BF 4 hehe). Czasem ciągiem streamuje kilkanaście godzin, parę dni pod rząd, czasem rok w ogóle nie streamuje. Bardzo go osobiście cenię jako pewnego rodzaju autorytet i oglądanie jego strumyków, szczególnie kiedy byłem młodszy (18lvl here) bardzo wpłynęło na mój obecny charakter, styl bycia i poczucie humoru. Wiem, że to może być żenujące, ale dzięki ci Wonziu, że jesteś :)
  • 15
@ejadaz689:

18lvl here

O kurde, właśnie sobie policzyłem, że jak ja zacząłem oglądać pierwsze strimy wonzia, to ty miałeś 12 lat. Czuje dziwnie.

A tak poza tym, to kiedyś myślałem o prężniejszej działalności w internecie, ale potem pomyślałem że jeszcze mi się uda przypadkiem zdobyć rozpoznawalność, a potem będę czytał takie wywody o sobie na wykopie xD Lepiej nie.